Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Lampka przednia LEZYNE Strip Drive 400 - specyfikacja

Informacje

Informacje handlowe

 • Kod produktu DD135565
 • Kod EAN 4712806002053
 • Waga produktu 69 g

LEZYNE to jeden z najbardziej uznanych producentów oświetlenia rowerowego w branży. Strip Drive 400  jest rozwinięciem bazowego projektu o nowe funkcjonalności i elementy konstrukcji, które wpływają na jeszcze lepszą widoczność zarówno rowerzysty, jak i dla rowerzysty. Największą innowacją w modelu jest nowa, rozbudowana soczewka, dodatkowo wyposażona w opcję widoczności z boku. Rozszerza ona kąt światła do 180°, zwiększając bezpieczeństwo w trakcie podróżowania po zmroku. Oświetlenie wykorzystuje lustrzane wykończenia oraz paraboliczne reflektory, które zapewniają jaśniejsze światło, kosztem mniejszego zużycia energii.

Światło zapewnia aż 5 wydajnych diod, generujących promień do 400 lumenów. Dostępnych jest kilka programów, od najjaśniejszego trybu, przez światła migające, po oświetlenie do jazdy dziennej. Wszystko to zamknięto w bardzo małej, przenośnej obudowie, dzięki czemu model możemy założyć w niemal dowolnym miejscu roweru. Może ona służyć zarówno jako główne źródło przednie, jak i lampka pomocnicza. Montujemy ją przy pomocy prostego, ale bardzo skutecznego zacisku, który zapobiega ruszaniu się lampki w trakcie jazdy.

Pomimo niewielkich rozmiarów propozycja od Lezyne, przy pełnym naładowaniu, zapewnia światło przez nawet 21,5 h. Lampkę podłączamy do portu USB za pomocą złącza ukrytego w obudowie, bez dodatkowych kabli. Na górnym panelu znajdziemy widoczny wskaźnik mocy i naładowania wraz z dwiema diodami sygnalizującymi stan akumulatora.

Lampka przednia LEZYNE Strip Drive 400 - opinie

 • Mirek
  5,0

  Opinia potwierdzona zakupem

  Lampka o bardzo dobrym świetle, szybko się ładuje i dług świeci. Może być problem montażu do niektórych kierownic. Bardzo dobra jakość.

 • Dawid
  5,0

  Opinia potwierdzona zakupem

  Super na miasto , niestety nocą w miejscach nieoświetlonych rzez latarnie i poza drogą trzeba trzeba jechać powoli gdyż lampka jest za słaba do szybkiej jazdy .

 • Ew22
  5,0

  Opinia potwierdzona zakupem

  Super produkt.

 • citizenfish
  4,0

  Opinia potwierdzona zakupem

  Odczucia ambiwalentne. Lampka kupiona i używana głównie dla trybu dziennego, jako tańsza alternatywna dla Bontrager Flare, który ma opinie awaryjnego. Duża i solidna, sprawia wrażenie nieco ciężkiej (nie ważyłem). Po zamontowaniu na kierownicy szosowej, może się okazać ze zostaje mało miejsca na dłoń w górnym chwycie. Na szczęście jest tak wyprofilowana, że pancerze wychodzące spod owijki "chowają się" pod lampką. Naładowany akumulator wystarcza na około 7 godzin jazdy, mimo że po godzinie lampka sygnalizuje 25% ubytek energii. Najważniejsze: widoczna z co najmniej jednego km w trybie dziennym. Mogłaby by być tańsza, wiadomo ;) Ale bezpieczeństwo nie ma ceny.