Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Lampka tylna SIGMA Blaze - specyfikacja

Informacje

 • Marka SIGMA
 • Kolor czarny
 • Mocowanie na sztycy podsiodłowej
 • Sposób ładowania USB
 • Typ żarówki LED
 • Zasilanie akumulator

Informacje handlowe

 • Kod produktu DD167496
 • Kod EAN 4016224151004

Bezpieczeństwo na trasie powinno być priorytetem każdego rowerzysty. Zadbaj o odpowiednie oświetlenie roweru bez względu na to, czy regularnie pokonujesz trudne, górskie podjazdy, czy dwa kółka służą ci na miejskich uliczkach podczas drogi do biura. Lampka tylna Sigma Blaze dzięki czujnikowi natężenia światła będzie dobrze sprawdzać się przez całą dobę!

Zastosowane przez producenta rozwiązania maksymalizują twoją wygodę i bezpieczeństwo w trakcie podróży, a także odpowiadają za oszczędne gospodarowanie energią. Model oferuje dwa tryby pracy – dzienny i nocny. Manualne włączenie trybu nocnego powoduje ciągłe świecenie diody LED. W trybie dziennym lampka zapala się tylko wtedy, gdy hamujemy albo poziom jasności w naszym otoczeniu ulega osłabieniu. Czujnik natężenia światła zadziała np. w tunelu. Automatycznie przełączy model Blaze w tryb ciągłego świecenia oraz wyłączy go, kiedy wokół znów zrobi się jasno. Za sprawą trzech mocnych diod będziesz widoczny dla innych uczestników ruchu nawet z 500 metrów.

Jest to pierwsze tylne światło firmy Sigma, które dzięki wbudowanemu czujnikowi posiada funkcję sygnalizacji hamowania. Przy utracie prędkości zapalą się wszystkie diody, czytelnie informując o tym innych uczestników ruchu.

Wysoka oszczędność energetyczna lampki powoduje, że może ona pracować nieprzerwanie aż przez 7 godzin. Model wyposażono w akumulator ładowany kablem USB (w zestawie), podłączany do komputera lub, poprzez ładowarkę, do gniazdka elektrycznego. Samo ładowanie trwa do 3 godzin. Lampka posiada wskaźniki informujące o poziomie naładowania baterii.

Lampkę tylną Sigma Blaze w prosty sposób zamontujesz na sztycy podsiodłowej. Klasa wodoszczelności IPX4 zapewnia wysoką ochronę przed wilgocią, dlatego padający deszcz czy śnieg nie są przeciwwskazaniem do korzystania z modelu.

Lampka tylna SIGMA Blaze - opinie

 • Artur
  5,0

  Opinia potwierdzona zakupem

  Polecam.