Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Lampka tylna SPANNINGA Presto - Guard XDS - specyfikacja

Informacje

Informacje handlowe

  • Kod produktu DD165393
  • Kod EAN 8715117024864
  • Waga produktu 20 g

Spanninga Presto Guard XDS to niewielkich rozmiarów, wydajna lampka rowerowa tylna ładowana przez dynamo*. Za sprawą swojej kompaktowej budowy i wygodnego systemu montażu pasuje do niemal każdego rodzaju roweru. Model sprawdzi się zarówno w trakcie dłuższych wycieczek, jak i codziennych dojazdów w mieście. 

Projektanci modelu postawili w swoim produkcie przede wszystkim na dużą funkcjonalność. Dlatego lampka jest prosta w obsłudze, a przy tym lekka i wytrzymała. Obsługuje się ją poręcznym przełącznikiem na dole korpusu. W modelu zaimplementowano technologię Safe-Stop, która powoduje że lampka samoczynnie gaśnie po dopiero po 4 minutach od zatrzymania roweru, co dba o dobrą widoczność rowerzysty przy postoju.

Lampka Spanninga Presto Guard XDS zapewnia świetną widoczność na drodze, sygnalizując pozycję rowerzysty z odległości nawet 400 metrów. Jest to zasługa specjalnej diody o zawężonym strumieniu oraz dużego odblasku. Rozwiązanie jest ekonomiczne przy zużywaniu energii, co świetnie współgra z dynamo. Doskonale sprawdza się także w różnych warunkach pogodowych i przy ograniczonej widoczności. 

*Lampkę Presto Guard XDS należy przepiąć do dynama poprzez przednią lampkę, bezpośrednie podłączenie może spowodować nieprawidłowości w działaniu urządzenia.

Ten produkt nie był jeszcze oceniany. Produkty w CentrumRowerowe.pl oceniają tylko nasi klienci po zakupie i przetestowaniu produktu.