Trenażer WAHOO KICKR Smart Power Trainer 5.0

Trenażer WAHOO KICKR Smart Power Trainer 5.0

5 499  zł
Ten produkt nie jest już dostępny w naszym sklepie.
Specyfikacja i opis

Informacje

 • Marka WAHOO
 • Dodatkowe w zestawie kaseta Sunrace o stopniowaniu 11-28
 • Kolor czarny
 • Koło zamachowe 7,3 kg
 • Komunikacja z komputerem tak
 • Maksymalna moc 2200 W
 • Maksymalne nachylenie od -10% do +20%

Informacje handlowe

 • Kod produktu DD143591
 • Kod EAN 850010131092
 • Waga produktu 22,00 kg

Wahoo KICKR Smart Power Trainer 5.0 to najnowsza odsłona cieszącego się niezwykłą popularnością trenażera dla najbardziej wymagających rowerzystów. Seria produktów KICKR to najlepszy kierunek dla wszystkich, którzy chcą możliwie jak najwierniejszego symulowania prawdziwych warunków panujących na trasie.


Wrażenia z trasy w domowym zaciszu


Największą innowacją w projekcie Wahoo KICKR Smart Trainer 5.0, w porównaniu do poprzedniej generacji, są nowe nóżki z technologią ruchu bocznego. Inteligentny system imitujący ruchy roweru w trakcie tradycyjnej jazdy, pozwala na kontrolowane odchylanie się jednośladu do 5° – dzięki temu rower nie jest sztywny, a Ty czujesz się, jakbyś naprawdę pokonywał istniejące odcinki. Dodatkowo trenażer naturalniej reguluje tempo jazdy i zmiany pozycji rowerzysty.Za doskonałe odwzorowanie jazdy odpowiada także specjalne koło zamachowe, które oddaje zarówno moc, jak i bezwładność, dając wrażenie uczestniczenia w rajdzie czy treningu w terenie. Dodatkowo, KICKR umożliwia regulowanie nachylenia jazdy do 20% – co pozwoli odtworzyć zarówno warunki prostej szosy, jak i górskich podjazdów.

Na immersję w trakcie treningu wpływa także niezwykle cicha praca, jak na tak trwałą konstrukcję stalową. Mechanizmy odpowiedzialne za przenoszenie mocy pracują płynnie i niemal bezgłośnie, tak by nic nie rozpraszało Cię w trakcie ćwiczeń.


Najnowsze technologie dla profesjonalistów w Twoim domu

Wahoo to jeden z liderów rynku trenażerów sportowych dla profesjonalnych zawodników. Teraz te docenione technologie dostępne są dla każdego rowerzysty.

Z modelem KICKR Smart Trainer 5.0 możesz uzyskać precyzyjne i bieżące dane na temat swojego treningu, łącząc równocześnie nawet do 3 urządzeń za pomocą Bluetooth. Dodatkowo trenażer dostosowany jest do pracy z czujnikami ANT+, ANT+FEC. Umożliwia to łączenie się z niemal dowolnym urządzeniem mobilnym czy nawigacją. Co jednak najważniejsze, KICKR V5 Smart Trainer posiada własne czujniki prędkości, odległości i kadencji, dzięki czemu nawet nie posiadając specjalistycznego sprzętu możesz uzyskać dokładne dane ze swojej pracy.

Po raz pierwszy trenażer Wahoo nie wymaga także dodatkowej kalibracji przed każdym treningiem. System przeprowadza ją automatycznie, tak by wymagać jak najmniejszej pracy ze strony przygotowującego się do ćwiczeń użytkownika. Wystarczy podłączyć swoje sparowane urządzenie mobilne, by trenażer automatycznie ustawił wybrany przez Ciebie opór.

Wahoo KICKR Smart Trainer 5.0 doskonale współpracuje z najpopularniejszymi aplikacjami i urządzeniami na rynku, takimi jak:

 • Wentylator przedni KICKR HEADWIND
 • Komputer pokładowy ELEMNT
 • Przystawka KICKR CLIMB
 • Aplikacje treningowe Zift, Teh Sufferfest, Trainer Road

Urządzenie od Wahoo posiada także możliwość regulowania wysokości w zależności od rozmiaru kół (pasuje do kół 24 ", 650c, 700c, 26", 27,5 "i 29") oraz dostosowany prześwit do rowerów flat mount.

W zestawie znajduje się kaseta Sunrace o stopniowaniu 11-28.

Opinie

Ten produkt nie był jeszcze oceniany. Produkty w CentrumRowerowe.pl oceniają tylko nasi klienci po zakupie i przetestowaniu produktu.