Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Narzędzia rowerowe Pro

Narzędzie rowerowe PRO pozwalają na samodzielne serwisowanie części w kompleksowy sposób. W ofercie marki znajdziemy kompaktowe multitoole z zestawem przyborów do szybkiego usuwania usterek roweru na trasie, specjalistyczne klucze do kaset, suportów i mechanizmów korbowych, a także praktyczne akcesoria do naprawy i regulacji łańcucha, kół oraz linek i pancerzy. Narzędzie rowerowe PRO są precyzyjne, wytrzymałe i objęte dożywotnią gwarancją producenta.

Wyczyść filtry
  • Marka: PRO
Marka PRO
Polecane marki
Pozostałe marki
brak wyników
Od
do

Nowość

4,2

7 opinii

27 ,99 zł 27,99
Dostawa GRATIS

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej

PRO to holenderski producent sprzętu rowerowego. Z jego produktów - opracowywanych z wykorzystaniem zaawansowanych badań i testów oraz najnowszych technologii - korzystają zarówno profesjonalni mechanicy, jak i rowerzyści, który sami chcą zajmować się podstawowymi usterkami. Oprócz komponentów i akcesoriów rowerowych PRO oferuje też zaawansowane narzędzia, które umożliwiają serwisowanie praktycznie każdego rowerowego podzespołu. Firma udziela dożywotniej gwarancji na każdy produkt ze swojej oferty.

Narzędzia PRO na trasę

Nagła awaria dwóch kółek w czasie treningu czy dalekiej wyprawy nie musi być problemem. Wyposażeni w lekkie, kompaktowe i wielofunkcyjne narzędzia rowerowe PRO błyskawicznie usuniemy drobne usterki jednośladu i ruszymy w dalszą drogę. Firma oferuje m.in. różnego typu multitoole - najbardziej rozbudowany zestaw wyposażony jest aż w 22 funkcje. Wszystkie mają wytrzymałe klucze z hartowanej stali, a niektóre umożliwiają serwisowanie opon bezdętkowych, skuwanie łańcucha i dokręcanie szprych. Bez trudu zmieszczą się w torbie na ramie lub w kieszeni rowerzysty.

Produkty do warsztatu

PRO narzędzia to także zaawansowane przyrządy do profesjonalnego serwisowania roweru w przydomowym warsztacie. W ofercie marki znajdziemy m.in. solidne i wygodne w obsłudze uniwersalne klucze imbusowe, płaskie i dynamometryczne. Do tego dochodzą przyrządy specjalistyczne: baciki do kaset, centrownice do kół, narzędzia do demontażu spinek łańcucha, klucze do suportów, pedałów i szprych, konstrukcje do odkręcania kaset, łyżki do opon oraz ściągacze mechanizmów korbowych. Inne praktyczne akcesoria to m.in. obcinaczki do linek, piła do karbonu przyrządy do prostowania tarcz, narzędzia do rozsuwania tłoczków hamulcowych oraz przyrządy do wewnętrznego prowadzenia linek.

Firma słynie również z projektowania oryginalnych produktów, takich jak naciąg do łańcucha Pro, przeznaczony do sztywnych osi czy pojemnik na narzędzia PRO, który mieści się w koszyku na bidon.