Tło

Odwiedź nasz salon we Wrocławiu. Dowiedz się więcej

Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Zaczep ekspresowy TOWWHEE

49 ,99 zł

Wybrana przez Ciebie konfiguracja jest aktualnie niedostępna. Zmieniliśmy parametry podświetlone na niebiesko, sprawdź je przed zakupem.

Produkt dostępny tylko stacjonarnie. Zapraszamy do naszego salonu!
Ostatnia 1 szt.
Warszawa (CH Okęcie Park) Aleja Krakowska 61, 02-183 Warszawa

Dostępne: 1 szt.

  Kolor: czerwony

Adapter holu rowerowego marki TowWhee to uchwyt mocujący, który sprawnie łączy hol z holowanym rowerem. Najprościej mówiąc, adapter służy do kompleksowego przepinania holu. Co więcej, zamocujesz go na kierownicy i sztycy podsiodłowej bez zbędnego odkręcania całościowego mocowania. W razie potrzeby daje możliwość wzajemnego połączenia rowerów podczas wycieczki. Wykazuje kompatybilność do modeli holi: Original Kids Model / MoTowWhee E-Bikes. Umożliwia komfortowe holowanie pociechy oraz bezpieczeństwo obojga użytkowników. Ułatwia również spójną jazdę rowerem w ruchu publicznym. Dzięki temu ekspresowemu zaczepowi dziecko lub inna osoba holowana może podłączyć się również samodzielnie za sprawą karabinka w stylu wspinaczkowym. Adapter TowWhee zapewnia stabilizację roweru dziecięcego. W przypadku dłuższej trasy oraz co za tym idzie, wzmożonego zmęczenia, ułatwia stałą kontrolę nad pojazdem dziecka. Dzięki temu zbyt trudny lub nieprzewidywalny odcinek trasy przejażdżki nie stanowi problemu.

Specyfikacja

Informacje

 • Marka TOWWHEE
 • Kolor czerwony
 • Kompatybilne modele TowWhee (Original Kids Model) / MoTowWhee E-Bikes

Informacje handlowe

 • Kod produktu DD156803
 • Kod EAN 867588000453

Opinie o modelu

 • Krzysztof
  5,0

  Opinia potwierdzona zakupem Ta opinia jest wiarygodna, ponieważ została dodana przez klienta CentrumRowerowe.pl. Pochodzi bezpośrednio z ankiety wysyłanej e-mailem do osób, które zakupiły produkt w naszym sklepie.

  Znakomity wybór w parze z holem Towwhee

 • MARCIN
  5,0

  Opinia potwierdzona zakupem Ta opinia jest wiarygodna, ponieważ została dodana przez klienta CentrumRowerowe.pl. Pochodzi bezpośrednio z ankiety wysyłanej e-mailem do osób, które zakupiły produkt w naszym sklepie.

  Niezbędne do rowerków Woom.