Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Oreka

Kompaktowe wymiary, wygodna obsługa, współpraca z interaktywnymi aplikacjami oraz możliwość działania bez dostępu do sieci elektrycznej — trenażery marki OREKA Training to zaawansowane konstrukcje klasy premium, które wyposażono w szereg innowacyjnych i niespotykanych u konkurencji rozwiązań. To sprzęt, który pozwala poczuć się podczas domowego treningu, jak na prawdziwej trasie.

  • Marka: OREKA
brak wyników
Od
do
3 849  zł 3849,00
-10% 4 299 zł
Raty 10 x 0% Dostawa GRATIS
5 779  zł 5779,00
-14% 6 699 zł
Raty 10 x 0% Dostawa GRATIS

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej

OREKA Training to hiszpański producent nowoczesnych trenażerów rowerowych — urządzeń, które umożliwiają symulowanie jazdy z wykorzystaniem własnego jednośladu w domowych warunkach. Założona w 2017 marka wyróżnia się innowacyjnym podejściem do projektowania tego rodzaju sprzętu. Ich propozycje są kompaktowe i łatwe w transporcie.

Uniwersalne rozwiązania dla wymagających

Co sprawia, że trenażery OREKA zdobyły tak dużą popularność? Wszechstronność, ergonomia oraz świetne właściwości użytkowe. Dzięki nim możemy wygodnie ćwiczyć kolarskie umiejętności bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy rozstawić urządzenie, przymocować do niego jego jednoślad, a następnie zacząć pedałować! Zaawansowane technologie, które symulują podjazdy i zjazdy, kompatybilność ze wszystkimi aplikacjami treningowymi, wbudowany amortyzator (niektóre modele) oraz opcja imitowania balansu bocznego (niektóre modele) — wszystko to sprawia, że ćwicząc w domu, poczujesz się, jak na prawdziwej trasie.

Korzystaj gdzie chcesz i jak chcesz

OREKA stawia też na prostotę obsługi. Jej trenażery są lekkie, a przy tym bardzo stabilne. Można je łatwo składać i błyskawicznie przygotowywać do treningu. Dzięki kompaktowym wymiarom po złożeniu są wygodne w przechowywaniu oraz transporcie. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zabrać je ze sobą w trasę, aby wykorzystać np. do rozgrzewki przed zawodami. Dodatkową zaletą tych konstrukcji jest fakt, że do działania nie potrzebują dostępu do sieci elektrycznej — energia niezbędna do działania urządzenia generowana jest podczas treningu.