Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Trenażery Oreka

Trenażery Oreka są przeznaczone dla rowerzystów poszukujących realistycznych wrażeń z jazdy stacjonarnej. Hiszpańska marka jest obecna na rynku od 2017 roku, a już ma w swojej ofercie niezwykle interesujące projekty. Oba modele – Oreka O5 i O7 – są interaktywnymi trenażerami z napędem bezpośrednim i oporem elektromagnetycznymi.

Wyczyść filtry
  • Marka: OREKA
Marka OREKA
Polecane marki
Pozostałe marki
brak wyników
Od
do

porządki

5,0

1 opinia

2 499  zł 2499,00
2 999 zł -17%
Raty 10 x 0% Dostawa GRATIS

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

porządki

3 099  zł 3099,00
4 899 zł -37%
Raty 10 x 0% Dostawa GRATIS

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej

Właściwości, które zdecydowanie wyróżniają trenażery Oreka od konkurencji to: system pozwalający na balans boczny pod kątem 30°, a także brak podłączenia do prądu. Energia potrzebna do sterowania trenażerem w 100% pochodzi z pracy, jaką użytkownik wkłada w pedałowanie. Dzięki wbudowanej prądnicy na Orecę można trenować wszędzie – w pomieszczeniu bez dostępu do prądu lub na parkingu przed zawodami. Znosi to większość ograniczeń związanych z logistyką.

Innowacyjne podejście do treningu stacjonarnego – trenażer Oreka

Flagowy model Oreka O5 RC wyróżnia się dużą mocą maksymalną (2000 W) oraz możliwością symulowania podjazdów do 25% nachylenia. Jest to jeden z największy urządzeń na rynku, ponieważ ma wbudowane amortyzatory, które podlegają regulacji w zależności od stopnia ich napompowania. Model jest łatwy w obsłudze, ponieważ nie wymaga kalibracji ani podłączenia do gniazdka. Doświadczenia z treningu bardzo przypominają realną jazdę, dlatego po Orekę sięgają profesjonaliści – kolarze szosowi drużyny Euskaltel–Euskadi.

Natomiast Oreka O7 to mniejszy model trenażera od hiszpańskiego producenta. Wykorzystuje wszystkie technologie, co O5, z wyjątkiem systemu amortyzacji. Dzięki bardziej kompaktowym rozmiarom zajmuje mniej miejsca, dlatego nadaje się do małych mieszkań.

Trenażery Oreka mają stabilne nóżki wykonane z metalu, dlatego warto trenować na nich z wykorzystaniem dodatkowych akcesoriów. Mata treningowa pomoże w zabezpieczeniu podłogi przed zarysowaniem lub wgnieceniem, natomiast materiałowa osłona na rower chroni przed kroplami potu, który mógłby powodować korozję wżerową.