Tło

Odwiedź nasz salon we Wrocławiu. Dowiedz się więcej

Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Paski i gumy do bagażników rowerowych

Gumy na bagażnik rowerowy inaczej zwane ekspanderami, taśmami i linkami to akcesoria, które są bardzo praktyczne, a zarazem uniwersalne. Z jednej strony pomagają bezpiecznie przewieźć przedmioty zwłaszcza na tylnym bagażniku, a z drugiej pasują do wielu modeli – stalowych i aluminiowych. Akcesoria przydają się każdemu rowerzyście – zarówno temu podróżującemu codziennie do pracy, szkoły czy sklepu, jak również globtroterom, wybierającym dalekie wycieczki. Jeżeli poszukujesz właśnie ich, a może pasków do bagażników rowerowych, to w sklepie CentrumRowerowe.pl znajdziesz to, czego szukasz.

brak wyników
Od
Do
5,0

4 opinie

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej
4,7

7 opinii

Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę
Produkty z dostawą od 72 godzin
5,0

1 opinia

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej

Jeżeli zależy ci na stabilnym umocowaniu bagażu ekspandery na bagażnik rowerowy zwane inaczej gumami, linkami czy pasami są tym, czego poszukujesz. To praktyczne akcesoria, pasujące do każdego typu bagażników na sztycę lub tylny widelec.

Gumy i pasy do bagażnika rowerowego - dla kogo są odpowiednie?

Niezależnie od tego, czy wybierasz się na dalekie wyprawy, krótkie wycieczki czy jeździsz głównie po mieście, wygodne, a przede wszystkim stabilne umocowanie przedmiotów na bagażniku warunkuje bezpieczeństwo. Warto wyposażyć się więc w elastyczną linkę o dużej wytrzymałości zakończoną haczykami, jak model Tubus Ekspander. Docelowo może ona zawsze znajdować się na bagażniku lub zostać zaczepiana o jego konstrukcję, kiedy tylko będziemy chcieli jej użyć.

Alternatywnymi przedmiotami do mocowania i stabilizacji ładunku na jednośladzie są paski do bagażników rowerowych, np. Sport Arsenal Art.031. Charakteryzuje je konstrukcja wykonana z solidnego, parcianego materiału, na którego końcu znajduje się stalowa klamra. Wystarczy okręcić nimi przedmioty wraz z konstrukcją bagażnika i odpowiednio dopasować, aby ściśle przylegały i nie zsunęły się podczas jazdy.