Tło

1.04 otwieramy sklep w Warszawie. Dowiedz się więcej

Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Bagażniki rowerowe na dach Thule

Bagażniki rowerowe na dach marki Thule umożliwiają przewożenie nawet kilku rowerów jednocześnie. Dzięki temu świetnie sprawdzą się na grupowych wyjazdach. Wycieczki z rodziną czy przyjaciółmi staną się teraz znacznie łatwiejsze. Mocowane są na specjalnych relingach z belkami, dzięki czemu przewożone na nich dwa kółka stoją stabilnie i pewnie trzymają się na swoim miejscu. Nie ograniczają też widoczności z tyłu pojazdu, co ułatwi prowadzenie samochodu i pozwoli uniknąć kolizji np. podczas parkowania.

Wyczyść filtry
  • Marka: THULE
Marka THULE
Polecane marki
Pozostałe marki
brak wyników
Od
do

POLECAMY

4,9

68 opinii

359 ,99 zł 359,99
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej

POLECAMY

4,9

32 opinie

699 ,99 zł 699,99
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!
4,8

17 opinii

599 ,99 zł 599,99
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Jeżeli szukasz bezpiecznego sposobu na przewożenie rowerów samochodem, to bagażniki dachowe marki Thule będą dla Ciebie doskonałym wyborem. Do montażu wymagają relingów oraz specjalnych belek poprzecznych, dzięki czemu pozwalają na stabilne utrzymywanie jednośladów w pozycji stojącej. Wyróżniają się także dużą wytrzymałością, dzięki czemu można na nich przewozić nawet ciężkie rowery. Przewożenie roweru na dachu nie ogranicza widoczności, co ułatwia prowadzenie pojazdu.

Bagażnik rowerowy na dach Thule – wygodny i bezpieczny

Wszystkie bagażniki od szwedzkiej marki Thule otrzymały stosowne certyfikaty bezpieczeństwa. Niektóre z nich spełniają też normy City Crash, czego przykładem są modele ProRide 598, OutRide 561 czy FreeRide 532. Są one na tyle mocne, że zapobiegną spadnięciu rowerów podczas kolizji przy prędkościach nieprzekraczających 50 km/h. W bagażnikach dachowych mocowane mogą być oba koła i rama lub tylko tylne koło, przedni widelec oraz rama. Zależnie od wybranego produktu, są w stanie utrzymać nawet rowery ważące ok. 20 kg. Niektóre z nich wyposażono także w specjalne zamki na kluczyk. Zapobiegają one kradzieży, kiedy np. zostawimy samochód z zamocowanymi na nim dwoma kółkami na parkingu, a sami udamy się do sklepu czy restauracji.