Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Butelki na napoje

Butelki na napoje warto mieć zawsze pod ręką nie tylko podczas aktywności na świeżym powietrzu, takich jak jazda na rowerze czy trekking. Przydadzą się również w codziennych sytuacjach – na spacerze, w trakcie zakupów czy do pracy, dzięki czemu nasze ulubione picie będziemy mieć przy sobie. Akcesoria te nie pochłaniają zapachów, ani smaków, więc nie musimy ograniczać się tylko i wyłącznie do jednego rodzaju napoju.

Polecane marki
Pozostałe marki
brak wyników
Od
do

OKAZJE

porządki

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej

OKAZJE

porządki

OKAZJE

5,0

1 opinia

50 ,99 zł 50,99
55,99 zł -9%
Dostawa GRATIS

OKAZJE

5,0

1 opinia

59 ,99 zł 59,99
Dostawa GRATIS
4,5

4 opinie

44 ,99 zł 44,99
Dostawa GRATIS
4,5

4 opinie

44 ,99 zł 44,99
Dostawa GRATIS
4,5

4 opinie

44 ,99 zł 44,99
Dostawa GRATIS
119 ,99 zł 119,99
Dostawa GRATIS
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Czy warto kupić butelkę na napoje?

O odpowiednie nawodnienie organizmu trzeba szczególnie dbać nie tylko w czasie uprawiania aktywności, ale także na co dzień. Ulubione picie warto mieć wówczas pod ręką i sięgnąć po nie, kiedy jesteśmy spragnieni. Do tego celu sprawdzi się idealnie butelka na zimne napoje – wygodne i poręczne akcesorium, które można spakować do torby, plecaka, sakwy lub koszyka rowerowego. To bardzo ekologiczne, a zarazem ekonomiczne rozwiązanie, ponieważ nie musimy za każdym razem, narażać swojego portfela na ciągłe zakupy w sklepach picia zamkniętego w plastiku. W chłodniejsze dni sprawdzi się butelka na ciepłe napoje. Pełni ona wówczas rolę termosu, utrzymując stałą temperaturę znajdującej się wewnątrz cieczy.

Bez względu na to, jaki wariant wybierzesz – butelka na napoje nie pochłania zapachów, nie zmienia smaków oraz nie ma szkodliwych substancji. Występuje w różnych pojemnościach w wersjach dla dorosłych i dla dzieci – z uchwytem, słomką lub zakręcaną nakrętką.