Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Hulajnogi dla dorosłych

brak wyników
Od
Do
Hulajnoga STREET SURFING Torpedo Glaciar
5,0

1 opinia

199 ,99 zł
Cena katalogowa: 329,95 zł
U Ciebie w czwartek!

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej

Hulajnoga dla dorosłych to wynalazek, który od kilku sezonów zyskuje na popularności i nic nie zapowiada, aby miało to ulec zmianie. Trudno o lepszy sposób przemieszczania się na krótkich i średnich dystansach po dużym mieście. Jest to nie tylko praktyczny, ale i przyjemny środek transportu – podobnie jak w przypadku rowerów, wiele osób traktuje jazdę na hulajnodze jako dobry sposób na spędzenie wolnego czasu.

Hulajnoga elektryczna dla dorosłych

Bardziej zaawansowanym technologicznie typem jest elektryczna hulajnoga na dorosłych. Jest wyposażona w silnik i akumulator, dzięki czemu umożliwia jazdę z prędkością nawet 25 km/h. Czasami to najszybsza metoda na przemieszczenie się z punktu A do punktu B w centrum miasta. Skuteczności tego rozwiązania można bez problemu spróbować w wielu miejscowościach w Polsce, w których funkcjonuje usługa wypożyczania hulajnogi elektrycznej dla dorosłych na minuty. Jednorazowa opłata zazwyczaj jest niewysoka, a szybkość i wygoda podróżowania przekona nawet największych sceptyków.

Przy zakupie modelu elektrycznego warto pamiętać o tym, że większość z nich ma jasno określone maksymalne obciążenie. Standardowa wersja to zazwyczaj hulajnoga do 100 kg. Niektórzy producenci dają gwarancję niezawodności do 120 kg obciążenia hulajnogi – przy zakupie warto zwrócić na to uwagę.

Solidna konstrukcja i duże koła, czyli hulajnoga dla dorosłych 150kg

Więksi użytkownicy muszą poszukiwać modeli dostosowanych do większych obciążeń. Wszystko po to, aby silnik pracował płynnie, a koła zniosły wszelkie przeciążenia. Na szczęście wielu producentów oferuje także specjalną linię hulajnóg dla dorosłych ważących do 150 kg.