Licznik BC 5.12  SIGMA Powiększ

Licznik BC 5.12 SIGMA

Bestseller! Najprostrzy model licznika z najnowszej linii Sigmy na rok 2013. Szybki w montażu, łatwy do ustawienia. Nieskomplikowany wyświetlacz z pełnym tekstem. Łatwy w obsłudze dzięki jednemu przyciskowi. Trzy funkcje rowerowe o raz dwie funkcje czasu. Zobacz więcej...

Koszt dostawy Przesyłka już od 8,99 zł.
(Więcej o kosztach dostaw)

Atrakcyjne raty Kliknij w logo i przejdź
do kalkulatora rat.

Ocena klientów
4,5 (7)
×
Dostępne wersje [1]
Id Kolor Rozmiar / Cecha Dostępność Ilość cena z VAT PORÓWNYWARKA PRZECHOWALNIA
Sigma_Logo

Bestseller!
Jeden z najczęściej wybieranych liczników rowerowych!


Najprostrzy model licznika z najnowszej linii Sigmy na rok 2013. Szybki w montażu, łatwy do ustawienia. Nieskomplikowany wyświetlacz z pełnym tekstem. Łatwy w obsłudze dzięki jednemu przyciskowi. Trzy funkcje rowerowe o raz dwie funkcje czasu.
FUNKCJE OGÓLNE
  • Ustawienie języka, 7 opcji
  • Automatyczny start/stop
  • Automatyczne przewijanie (wł/wył)
  • Backup (wbudowana pamięć)
FUNKCJE ROWEROWE
  • Prędkość aktualna
  • Dystans wycieczki
  • Dystans całkowity
FUNKCJE CZASU
  • Czas jazdy
  • Zegar


Prawidłowa konfiguracja licznika rowerowego:

Pierwszą rzeczą, która wydaje się oczywista jest przejrzenie instrukcji i znalezienie opisu konfiguracji. W przypadku jego braku zazwyczaj wystarczy wyciągnąć i włożyć raz jeszcze baterię - wówczas będziemy mogli wprowadzić obwód opony. Ponadto w niektórych modelach wciskamy umieszczony z tyłu guzik, a jeśli go nie ma - odpowiednią kombinację przycisków.

Podany rozmiar naszej opony w calach (np. 28 × 1,75) musimy odszukać w tabeli i sprawdzić ile to milimetrów - tę liczbę wprowadzimy do licznika. Zestawienie ma charakter orientacyjny - obwód opony zależy od objętości ogumienia oraz rodzaju bieżnika - podaną tabelę weź pod uwagę w przypadku braku możliwości zmierzenia obwodu.

Innym sposobem na odczytanie obwodu koła jest pomiar manualny miarką:


Chcesz sprawdzić w jakim stopniu dokładne są pomiary Twojego licznika? Porównaj go np. z danymi GPS-u w urządzeniu mobilnym. Weryfikacja na zasadzie jazdy obok samochodu będzie mniej precyzyjna - liczniki w autach często zawyżają prędkość.
Ocena klientów:
4,5 (7)
5
Dodano:
Przez:

Co tu pisać - czytelny, prosty w obsłudze, niezawodny

5
Dodano:
Przez:

Jedyny słuszny licznik

4
Dodano:
Przez:

4
Dodano:
Przez:

Działa

5
Dodano:
Przez:

Bardzo fajny licznik, dla osób pragnących podstawowych funkcji - bez zbędnych bajerów. Jeżdżę już z nim 3 lata i nigdy mnie nie zawodził. Sigma to świetna firma liczników.

5
Dodano:
Przez:

łatwy montaż i demontaż, posiada wszystkie niezbędne funkcje

5
Dodano:
Przez:

Korzystam od lat z liczników firmy SIGMA , przejeździły ze mną wiele kilometrów . Nie zamieniłbym się na żaden inny. Polecam!!!

Oceń Licznik BC 5.12

* pola obowiązkowe Dbając o zachowanie wysokiego poziomu prezentowanych treści recenzja pojawi się na stronie po potwierdzeniu przez obsługę sklepu internetowego. Ma to na celu zabezpieczenie przed pojawianiem się tekstów zawierających wulgarne określenia, spam, bądź niezwiązanych z produktem.