Licznik BC 5.12 SIGMA Powiększ

Licznik BC 5.12 SIGMA

Bestseller! Najprostrzy model licznika z najnowszej linii Sigmy na rok 2013. Szybki w montażu, łatwy do ustawienia. Nieskomplikowany wyświetlacz z pełnym tekstem. Łatwy w obsłudze dzięki jednemu przyciskowi. Trzy funkcje rowerowe o raz dwie funkcje czasu. Zobacz więcej...

Koszt dostawy Przesyłka już od 5 zł.
(Więcej o kosztach dostaw)

Atrakcyjne raty Kliknij w logo i przejdź
do kalkulatora rat.

Ocena klientów
5 (4)
×
Dostępne wersje [1]
Id Kolor Rozmiar / Cecha Dostępność cena z VAT PORÓWNYWARKA PRZECHOWALNIA
306272 czarny
 • Waga kat. [g] 0
 • Waga real. [g] 0
1 dzień
 • W magazynie wysyłkowym 13 szt.
 • U dostawcy jest
 • Jeżeli zamówisz więcej niż 13 szt., to termin wysyłki zmieni się na "2-3 dni"
Promocja
Bestseller
47,90
Cena kat. 70,90 zł
Oszczędzasz: 32%
Sigma_Logo

Bestseller!
Jeden z najczęściej wybieranych liczników rowerowych!


Najprostrzy model licznika z najnowszej linii Sigmy na rok 2013. Szybki w montażu, łatwy do ustawienia. Nieskomplikowany wyświetlacz z pełnym tekstem. Łatwy w obsłudze dzięki jednemu przyciskowi. Trzy funkcje rowerowe o raz dwie funkcje czasu.
FUNKCJE OGÓLNE
 • Ustawienie języka, 7 opcji
 • Automatyczny start/stop
 • Automatyczne przewijanie (wł/wył)
 • Backup (wbudowana pamięć)
FUNKCJE ROWEROWE
 • Prędkość aktualna
 • Dystans wycieczki
 • Dystans całkowity
FUNKCJE CZASU
 • Czas jazdy
 • Zegar


Jak ustawić licnzik rowerowy?

Najlepiej jest sprawdzić w instrukcji jak się go konfiguruje, w każdym liczniku robi się to trochę inaczej. Jeśli jej nie mamy (i na stronie producenta licznika też nie ma) – to zazwyczaj po wyjęciu baterii i ich ponownym włożeniu licznik resetuje się i daje możliwość wpisania obwodu opony. Można również wcisnąć przycisk znajdujący się z tyłu (jeśli jest), lub kombinację klawiszy z przodu licznika.
Jak odczytać obwód opony z tabeli?

Z opony odczytujemy jej rozmiar, zwykle podany jest w calach dla kół 26” lub w milimetrach dla kół 28” (oznaczanych jako 700). Więcej o rozmiarach kół i ich odczytywaniu przeczytasz w tym wpisie. Następnie odszukujemy w tabeli odpowiedni wiersz i odczytujemy obwód koła w milimetrach. Tę właśnie liczbę musimy wpisać do licznika rowerowego, jako obwód koła.

Pamiętaj, że tabelka pokazuje tylko teoretyczny obwód koła! Na obwód ma wpływ rodzaj bieżnika, grubość gumy z jakiej wykonane są opony, więc dane z powyższej tabeli należy brać jedynie wtedy, gdy nie masz możliwości pomiaru obwodu, a koniecznie chcesz coś wpisać do licznika.

Innym sposobem na odczytanie obwodu koła jest pomiar manualny miarką:


PAMIETAJ! Gdziekolwiek zamontujesz magnes – wykona on pełen obrót w tym samym czasie. Istotne jest poprawne wpisanie obwodu koła i nic poza tym.
Ocena klientów:
5 (4)
4
Dodano:
Przez:

Działa

5
Dodano:
Przez:

Bardzo fajny licznik, dla osób pragnących podstawowych funkcji - bez zbędnych bajerów. Jeżdżę już z nim 3 lata i nigdy mnie nie zawodził. Sigma to świetna firma liczników.

5
Dodano:
Przez:

łatwy montaż i demontaż, posiada wszystkie niezbędne funkcje

5
Dodano:
Przez:

Korzystam od lat z liczników firmy SIGMA , przejeździły ze mną wiele kilometrów . Nie zamieniłbym się na żaden inny. Polecam!!!

Oceń Licznik BC 5.12

* pola obowiązkowe Dbając o zachowanie wysokiego poziomu prezentowanych treści recenzja pojawi się na stronie po potwierdzeniu przez obsługę sklepu internetowego. Ma to na celu zabezpieczenie przed pojawianiem się tekstów zawierających wulgarne określenia, spam, bądź niezwiązanych z produktem.