Batony i żele energetyczne dla kolarzy

4,7

3 opinie

46 ,99 zł
Dostawa GRATIS
Zakupy na raty Santander

Zakupy na
raty nawet
w 15 minut

Dowiedz się więcej

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Batony i żele energetyczne to doskonałe suplementy dla kolarzy, które ze względu na niewielkie rozmiary można zabrać ze sobą w trasę - schować do kieszeni koszulki, bluzy czy kurtki i zażyć w każdej chwili. Odpowiednia dieta rowerzysty oraz stosowanie regularnie odżywek dla sportowców poprawią wydajność, dzięki czemu krople potu wylanego na trasie nie pójdą na marne.

Odżywki dla rowerzystów dodadzą energii!

Batony i żele energetyczne dla kolarzy dostępne w ofercie sklepu CentrumRowerowe.pl to w pełni profesjonalne produkty posiadające w swoim składzie najwyższej jakości składniki - w tym również naturalne, odpowiadające na potrzeby osób aktywnych, które jazdę na rowerze lub inną dyscyplinę sportową traktują bardzo na poważnie. Bez względu na to, co preferują - kolarstwo szosowe, XC, wyczynowe MTB czy bieganie lub ćwiczenia na siłowni - energia do działania przydaje się zawsze! Najlepiej uzupełnić ją pożywnymi i lekkostrawnymi i węglowodanami, przyczyniającymi się do zwiększenia intensywności ulubionej aktywności. Te znajdziesz skondensowane w porcjach batonów oraz żeli występujących w różnych wariantach smakowych - od owocowych po kawowe czy słodkie czekoladowe. To dzięki nim pobudzisz mięśnie do działania i opóźnisz uczucie zmęczenia, co znacznie poprawi Twoją sportową wydajność!

Kiedy czeka Cię aktywność o wysokiej intensywności, sięgnij po smaczne żele w poręcznych opakowaniach albo po batony energetyczne dla kolarzy. Wybierz produkt odpowiadający Twoim potrzebom spośród oferty CentrumRowerowe.pl