Pompka podłogowa CMP-113AG4 aluminium składana z manometrem BETO Powiększ

Pompka podłogowa CMP-113AG4 aluminium składana z manometrem BETO

Pompka podłogowa przeznaczona do wszystkich rodzajów wentyli. Korpus wykonany z wysokiej jakości aluminium. Składana podstawa ułatwia transport i przechowywanie. Wyposażona w precyzyjny manometr. Zobacz więcej...

Koszt dostawy Przesyłka już od 8,99 zł.
(Więcej o kosztach dostaw)

Atrakcyjne raty Kliknij w logo i przejdź
do kalkulatora rat.

Ocena klientów
4,5 (6)
×
Dostępne wersje [1]
Id Kolor Rozmiar / Cecha Dostępność Ilość cena z VAT PORÓWNYWARKA PRZECHOWALNIA
Pompka podłogowa przeznaczona do wszystkich rodzajów wentyli. Korpus wykonany z wysokiej jakości aluminium. Składana podstawa ułatwia transport i przechowywanie. Wyposażona w precyzyjny manometr.
  • Kompatybilna jest ze wszystkimi rodzajami wentyli: AVschreder, DV dunlop, FV presta.
  • Korpus pompki wykonany z aluminium.
  • Ciśnienie max: 11BAR / 160PSI
  • Precyzyjny manometr.
  • Blokowana głowica.
  • W zestawie chowane końcówki.
Ocena klientów:
4,5 (6)
5
Dodano:
Przez:

Ogromny plus za stosunek jakości do ceny. Pompki używam regularnie już od jakiegoś czasu do pompowania kół w rowerze szosowym. Pompka choć lekka, sprawia wrażenie solidnej, a manometr wydaje się działać bez zarzutu.

4
Dodano:
Przez:

Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Szybkie pompowanie niewielkim wysiłkiem. Pompka mogła by być bardziej stabilna, żeby nie przewracała się tak łatwo. Niestety brak przycisku do upuszczania powietrza. Głowica mogła by być lepszej jakości - moim zdaniem niezbyt wygodnie zakłada się ją na wentyl.

4
Dodano:
Przez:

Dobra pompka, odpowiednia jakość do ceny. Polecam

4
Dodano:
Przez:

Nie wiedziałem, że pompowanie koła może być szybkie i przyjemne. Z tą pompką to żaden problem.

5
Dodano:
Przez:

Pompka rewelacyjna , grunt to wyćwiczyć sobie technikę pompowania, głównie przydatna do pompowania kół w aucie , ew. do opon szosowych do 8 bar idzie bardzo lekko, Do stopki nie mam żadnych zastrzeżeń pompka nie musi stać, nie po to została wykonana a jedynie do pompowania jak nazwa wskazuje, Polecam jak najbardziej.

4
Dodano:
Przez:

Generalnie jestem zadowolony, pompka działa dobrze, nieźle wykonana. Co mi przeszkadza: stopka mogłaby być bardziej stabilna, pompka niestety często się przewraca.

Oceń Pompka podłogowa CMP-113AG4 aluminium składana z manometrem

* pola obowiązkowe Dbając o zachowanie wysokiego poziomu prezentowanych treści recenzja pojawi się na stronie po potwierdzeniu przez obsługę sklepu internetowego. Ma to na celu zabezpieczenie przed pojawianiem się tekstów zawierających wulgarne określenia, spam, bądź niezwiązanych z produktem.