Cena (zł)
-
Marka
Kolor
Wodoodporne
Montaż
Dodatkowe parametry
Sakwa ROSWHEEL

(0)

Kolor: niebieski-grafitowy

59.90 zł 49.00 zł
OSZCZĘDZASZ: 18%
Producent: ROSWHEEL

Funkcjonalna sakwa na bagażnik Roswheel wykonana z odpornego na rozdarcia poliestru bardzo dobrze chroni bagaż podczas jazdy.

Ocena klientów:
id kolor rozmiar/cecha dostępność ilość cena z VAT Porównywarka Przechowalnia
DD118917
niebieski-grafitowy
Waga: 88 g

W magazynie wysyłka w 24h

6 szt.
49.00 zł Cena kat. 59.90 zł
OSZCZĘDZASZ: 18%

Sakwa ROSWHEEL

(0)

Kolor: biały-czarny-niebieski

89.90 zł 74.90 zł
OSZCZĘDZASZ: 17%
Producent: ROSWHEEL

Dwukomorowa sakwa rowerowa ROSWHEEL mocowana jest na bagażniku i umożliwia przewóz wszystkich przedmiotów niezbędnych podczas podróży.

Ocena klientów:
id kolor rozmiar/cecha dostępność ilość cena z VAT Porównywarka Przechowalnia
DD118936
biały-czarny-niebieski
Waga: 991 g

W magazynie wysyłka w 24h

1 szt.
74.90 zł Cena kat. 89.90 zł
OSZCZĘDZASZ: 17%

Sakwy rowerowe to niezbędnik każdego miłośnika pedałowania, który podróżuje przede wszystkim w celach turystycznych. Do tych pojemnych toreb mocowanych na tylnym lub – w zależności od wersji – i przednim bagażniku może on zapakować wszystko, co jest mu niezbędne w krótszej i dłuższej wyprawie. Sakwy zwiększają zatem komfort podróżowania z dużym bagażem. Sakwy na rower można podzielić wedle różnych kryteriów. Torby te różnią się m.in. pojemnością (rozmiarami), konstrukcją, materiałem, sposobem montażu czy rodzajem zamykania. Największe modele pomieszczą 60-70 litrów bagażu. W tej grupie znajdują się polskie sakwy Crosso z serii Expert oraz niemieckie sakwy Ortlieb. Oprócz ładowności wyróżniają się one dużą odpornością na wszelkie warunki atmosferyczne. To sprawia, że poradzą sobie zarówno podczas weekendowych wyjazdów, jak i ekstremalnych eskapad pustynnych, podbiegunowych i tropikalnych. Dobrej jakości sakwa rowerowa powstaje z tkaniny poliestrowej powlekanej PVC. Takie rozwiązanie stosuje Ortlieb. Crosso stawia na Cordurę, czyli wytwarzaną z poliamidu, poliuretanu i teflonu mieszankę tkanin odporną na przetarcia, które dodatkowo od wewnętrznej strony powleczone są PVC. Sakwa zwiększa powierzchnię zajmowaną przez rowerzystę. W związku z tym wskazane jest, by była pokryta elementami odblaskowymi, które zwiększą widoczność rowerzysty po zmroku.
4.7 /5
95% klientów poleca ten sklep
19 511 opinii od 2009 roku