Wybrana przez Ciebie konfiguracja jest aktualnie niedostępna. Zmieniliśmy parametry podświetlone na niebiesko, sprawdź je przed zakupem.
Program
lojalnościowy
5,0/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
U Ciebie już jutro!
Zamów w ciągu:
Wysyłka GRATIS w 1 dzień
Ten produkt wyślemy w 1 dzień roboczy. Dostawa jest GRATIS.SILVINI Sillaro Wms to uniwersalna damska bluza, posiadająca ocieplenie Primaloft. Świetnie sprawdza się podczas aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, gdy temperatura zaczyna spadać. Jest idealna do jazdy na rowerze, narciarstwa biegowego czy alpejskiego, ale również do biegania i innych aktywności sportowych.
Ocieplenie Primaloft w przedniej części sprawia, że bluza pomaga utrzymać odpowiednią temperaturę ciała. O odpowiednią wentylację dba tylna część, wykonana z cienkiego, oddychającego materiału. Od wewnątrz zastosowano lekki materiał POWERterm, ocieplany polarem. To połączenie nie pozwala przegrzać organizmu, a jednocześnie dba o odpowiednią izolację.
Anatomicznie profilowane rękawy są zakończone elastycznymi mankietami, dzięki czemu nie podwijają się i dodatkowo izolują. Lekkie wyprofilowanie w talii powoduje, że bluza idealnie dopasowuje się do kobiecej sylwetki. Elastyczny materiał nie ogranicza ruchów i dba o komfort podczas noszenia. Aby cieszyć się produktem przez długi czas, producent zastosował zamki znanej i cenionej firmy YKK. Duże, rozpinane kieszenie w przednim panelu umożliwiają przechowywanie najpotrzebniejsze rzeczy i ułatwiają do nich dostęp.
Najważniejsze informacje:
Dostawa
Oferujemy trzy sposoby dostawy tego rodzaju produktu: kurierem InPost, Paczkomatami InPost 24/7 i kurierem DPD.
Gratis!
1-2 dni robocze
Gratis!
1-2 dni robocze
Gratis!
1-2 dni robocze
Zobacz również: