Tło

Odwiedź nasz salon we Wrocławiu. Dowiedz się więcej

Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Siodełka na rower dla dzieci

Siodełka rowerowe dla dzieci to szeroka gama różnokolorowych produktów, które wręcz zachęcają do jazdy, a przy tym są komfortowe. Ich piankowe wypełnienie zapewnia wygodę siedzenia. Dodatkowo sprawia, że są one lekkie, co ułatwia używanie roweru. Na zewnątrz znajduje się natomiast syntetyczna warstwa umożliwiająca szybkie czyszczenie. Nadaje ona także odporności na uszkodzenia. Wśród kolorowych siodełek rowerowych można znaleźć również siedziska mocowane na ramie. Idealnie nadają się one do podróży z pociechami, które nie potrafią jeszcze pedałować. Wówczas to opiekun kieruje, a dziecko odpoczywa, siedząc bezpiecznie przed nim.

Polecane marki
Pozostałe marki
brak wyników
Od
Do
5,0

2 opinie

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę
5,0

1 opinia

39 ,99 zł
Dostawa GRATIS
5,0

2 opinie

42 ,99 zł
Dostawa GRATIS
5,0

2 opinie

43 ,99 zł
Dostawa GRATIS
4,6

5 opinii

59 ,99 zł
Cena katalogowa: 99,90 zł
Dostawa GRATIS
64 ,99 zł
Cena katalogowa: 99,90 zł
Dostawa GRATIS
64 ,99 zł
Cena katalogowa: 99,90 zł
Dostawa GRATIS

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej
79 ,99 zł
Cena katalogowa: 99,90 zł
Dostawa GRATIS
689 ,99 zł
Cena katalogowa: 739 zł
Dostawa GRATIS

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Rozmiar siodełek rowerowych dziecięcych dobrany do wzrostu i preferencji

Pamiętaj, że rozmiar siodełka do roweru dla dziecka ma znaczenie dla komfortu jazdy! Ważna jest długość, a jeszcze ważniejsza szerokość. Siedzisko powinno być nieco większe niż rozstaw kości kulszowych malucha. Model za szeroki lub za wąski będzie sprawiał ból oraz utrudniał utrzymanie równowagi.

Nie bez znaczenia jest też twardość siodełka do roweru dla dzieci. Do takich pojazdów poleca się te miękkie, gdyż są one komfortowe podczas pokonywania krótkich tras. Jednak podczas przemierzania dłuższych dystansów wskazane jest używanie twardszych siedzisk.

Z tego powodu modele z grubą warstwą wyściółki polecane są dla najmłodszych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z rowerem. Wybierając natomiast siedzisko dla nieco starszych dzieci, warto rozważyć takie o mniej elastycznej budowie, gdyż będzie ono bardziej uniwersalnie i sprawdzi się w każdych warunkach.

Znaczenie koloru siodełka rowerowego dziecięcego

Najmłodsi są bardzo wrażliwi na kolory, więc warto wziąć to pod uwagę podczas zakupów. Na stronie można znaleźć siedziska z różnokolorowymi wzorkami, a także modele w neutralnych barwach np. siodełko Selle Royal Candy. Ładne siodełko do roweru dla dziewczynki czy chłopca może z powodzeniem zachęcić do jazdy. Jeśli jednak nie przypadnie dziecku do gustu, to najpewniej wywoła odwrotny efekt.