Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Pokrowce na siodełka rowerowe

Pokrowiec na siodełko to produkt stworzony z myślą o rowerzystach, którzy nie są zadowoleni z twardego siedziska i poszukują czegoś oferującego większy komfort oraz amortyzację. Poszycie z miękką wyściółką nie tylko zamieni twardą „deskę” w bardziej miękkie i nieco bardziej przyjazne dla ciała siodełko, ale także chroni je przed działaniem słońca i deszczu. Ogromną zaletą pokrowców na siodełko jest także niska cena, która zazwyczaj nie przekracza kilkudziesięciu złotych. Reasumując, kwota ich zakupu jest dużo niższa niż cena zniszczonego lub niepasującego modelu siedziska.

Polecane marki
Pozostałe marki
brak wyników
Od
do

OKAZJE

5,0

5 opinii

49 ,99 zł 49,99
Dostawa GRATIS

OKAZJE

4,7

8 opinii

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej
4,4

5 opinii

44 ,99 zł 44,99
Dostawa GRATIS
4,8

5 opinii

69 ,99 zł 69,99
Dostawa GRATIS

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Pokrowiec na siodełko to niedrogie, ale bardzo przydatne akcesorium. Spełnia dwie funkcje:

1. Ochrona siedziska przed błotem, deszczem oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Pokrowiec daje rowerzyście gwarancje tego, że siodełko nie ulegnie żadnemu zniszczeniu ani zabrudzeniu w trudnych warunkach. Dotyczy to zwłaszcza modeli droższych lub pełniących funkcję estetyczną w rowerach miejskich.

2. Poprawa komfortu jazdy. Jeżeli profil siodełka lub jego twardość nie odpowiada naszym potrzebom to, zamiast inwestować w nowy model, możemy po prostu zmienić jego charakterystykę za pomocą miękkiego pokrowca.

Oczywiście nie nadają się one raczej do użytku w ultralekkich, sportowych rowerach o agresywnej geometrii. Jednak w jednośladach miejskich, trekkingowych lub młodzieżowych okazują się czasem niezwykle funkcjonalnym rozwiązaniem. Zwłaszcza w mieście przeciwdeszczowy pokrowiec na siodełko często okazuje się akcesorium wyjątkowo przydatnym.