Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Gogle rowerowe IXS Hack - specyfikacja

Informacje

  • Marka IXS
  • Kolor niebieski
  • Kolor soczewek niebieskie

Informacje handlowe

  • Kod produktu DD164855
  • Kod EAN 7630053157432

Jazda na rowerze w terenie wymaga odpowiedniego zabezpieczenia całej głowy. Oprócz kasku, bardzo ważnym czynnikiem, chroniącym rowerzystę przed urazami są gogle. Dobrym wyborem będzie model IXS Hack. Dzięki niemu w odpowiedni sposób zabezpieczysz swoje oczy przed czynnikami zewnętrznymi. Odpowiednie materiały oraz innowacyjne technologie sprawiają, że zapewnią one odpowiednią ochronę.

Soczewkę zaprojektowano tak, aby oferowała niezrównaną ostrość widzenia i znacznie poprawiała zarówno komfort, jak i bezpieczeństwo użytkownika. Filtr UV360-380mm blokuje szkodliwe promieniowanie słoneczne. Lekko zaokrąglony kształt sprawia, że szybka oferuje niezwykle szerokie kąty widzenia – 178 stopni w poziomie i 78 w pionie. Dodatkowo pokryto ją specjalnymi powłokami. Pierwsza z nich odpowiada za zapobieganie osadzaniu się pary, druga natomiast chroni przed zarysowaniami. Zastosowanie technologii Xoptic poprawia kontrast i sprawia, że wizja będzie o wiele bardziej wyraźna. 

IXS Hack wyposażono w ergonomiczną ramkę z miękką pianką, która dobrze dopasowuje się do twarzy. Znajdują się w niej specjalne otwory poprawiające chłodzenie, co znacznie zwiększa komfort jazdy.

Produkt uzyskał certyfikat bezpieczeństwa EN1938.

Ten produkt nie był jeszcze oceniany. Produkty w CentrumRowerowe.pl oceniają tylko nasi klienci po zakupie i przetestowaniu produktu.