Kierownica PROFILE DESIGN Airwing

Brak opinii

(0)

Kierownica bazowa do jazdy na czas marki Profile Design. Pozwala na zamocowanie każdego typu lemondki, tworząc wygodną i aerodynamiczną kierownicę czasową

Zobacz więcej...

Ten produkt nie jest już dostępny w naszym sklepie.

Ocena klientów:

Brak opinii

(0)
Dostępne wersje [2]
id kolor rozmiar/cecha dostępność ilość cena z VAT Porównywarka Przechowalnia
DD118101
Kolor:
czarny
Rozmiar/Cecha:
Szerokość: 400 mm
Dostępność:

Wycofany
ze sprzedaży

Cena:
DD118103
Kolor:
czarny
Rozmiar/Cecha:
Szerokość: 420 mm Waga: 160 g
Dostępność:

Wycofany
ze sprzedaży

Cena:
Opis szczegółowy Opinie o produkcie [0]
  • Dodatkowe 40 cm
  • Kolor czarny
  • Materiał aluminium
  • Szerokość 400 mm
  • Średnica kierownicy 31,8
Marka profile design

Zaawansowana technologicznie, lekka, wytrzymała i aerodynamiczna kierownica marki Profile Design przeznaczona do triathlonu i jazdy na czas. Pozwala na wygodny, ergonomiczny chwyt. Została przystosowana do wewnętrznego prowadzenia linek hamulcowych, co jeszcze bardziej poprawia aerodynamikę i sprawia że rower prezentuje się znacznie korzystniej. Wykonana z lekkiego, wytrzymałego stopu aluminium. Średnica montażu wynosi 31,8 mm, a szerokość w zależności od modelu 40 cm lub 42 cm.

Najważniejsze informacje:

  • Wysokość podłokietników - częstym problemem złego ustawienia, jest nieprzyjemne poczucie ciasnoty, gdy podczas pedałowania kolana podchodzą zbyt blisko klatki piersiowej. Dlatego konieczne jest zamontowanie podłokietników na odpowiedniej wysokości i szerokości, które pozwolą przy ustawieniu aerodynamicznej pozycji ciała na zachowanie pełnego komfortu jazdy.
  • Długość wysięgników - długość rączek powinna być tak ustawiona, aby można wygodnie trzymać ich koniec, mając czubek łokcia tuż przy końcu podłokietnika. Uzyskana poprzez to pozycja ciała pozwala na przeniesienie ciężaru ciała na przód i podparcie na najszerszej części przedramienia.
  • Kąt wysięgników - nie ma gotowej reguły wyznaczającej odpowiedni kąt, należy popróbować z jego ustawieniem aż do momentu, w którym uzyskana pozycja ciał pozwoli na największy relaks ramion.
  • Szerokość podłokietników - należy je ustawić na tyle szeroko, do momentu uzyskania największej wygody łokci. Zbyt szerokie rozstawienie tworzy niepotrzebną przestrzeń, która minimalizuje cel aerodynamicznej pozycji. Zbyt wąskie wpływa na poczucie dyskomfortu. Idealna będzie tu zasada złotego środka, który zapewni komfort i pozwoli uzyskać aerodynamiczną pozycję ciała.
Recenzje produktu
Ocena klientów:

Brak opinii

(0)

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji.

4.7 /5
95% klientów poleca ten sklep
19 511 opinii od 2009 roku