Płyn uszczelniający PEATY'S Trail Pouch

99 ,99 zł
Dostawa gratis
495 punktów Zbieraj punkty i kupuj taniej.
Każde 2500 punktów to 10 zł na kolejne zakupy. Dołącz do programu lojalnościowego!
  • Opakowanie:

Wysyłka w 1 dzień

Ten produkt wyślemy w 1 dzień roboczy. Dostawa jest GRATIS.

Program
lojalnościowy
Zbieraj punkty i kupuj taniej.
2500 punktów to 10zł na kolejne zakupy.

Dostawa gratis

4,9 / 5

Nasza ocena na Opineo.pl Twoja opinia jest dla nas ważna. Dokładamy wszelkich starań, aby polepszać jakość usług w naszym sklepie.

Specyfikacja i opis

Informacje

Informacje handlowe

  • Kod produktu DD138725
  • Kod EAN 5060541580770

Płyn uszczelniający PEATY'S Trail Pouch zostały stworzony we współpracy z legendą downhillu Steaveam Peatem i doskonale sprawdzi się nawet przy najbardziej wymagającym sprzęcie.

Połączenie nauki i doświadczenia

Dwa lata ciężkiej współpracy gwiazdy wyczynowej jazdy z naukowcami doprowadziły do stworzenia mleczka, które nie zasycha i nie łuszczy się wraz z upływem czasu. To sprawia, że po zakończeniu sezonu możemy zdjąć oponę i wylać mleczko bez konieczności szorowania obręczy i ryzyka jej uszkodzenia. Ponadto niezasychający płyn uszczelniający PEATY'S Trail Pouch nie uszkodzi wentyli.

Ekologiczna odpowiedzialność biznesu

Płyn uszczelniający PEATY'S Trail Pouch jest całkowicie bezpiecznym i nietoksycznym środkiem. Firma PEATY’S kładzie duży nacisk, aby ich produkty były biodegradowalne i tak właśnie jest w przypadku płynu uszczelniającego Trail Punch. Zastosowania unikatowej technologii biodegradowalnych "nano-płytek" sprawia, że uszczelniacz krzepnie w momencie kontaktu z gumą i powietrzem, przez co w kilka sekund uszczelnia powstały otwór.

Opinie

Płyn uszczelniający PEATY'S Trail Pouch - opinie

  • Mariusz
    4,0

    Opinia potwierdzona zakupem

    Na razie spełnia swoją rolę.