Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Rękawiczki długie VIKING Coach - specyfikacja

Informacje

  • Marka VIKING
  • Kolor czarny
  • Płeć męskie
  • Rozmiar 9
  • Wodoodporne tak

Informacje handlowe

  • Kod produktu DD134097
  • Kod EAN 5901115754961

Rękawice Viking Coach to klasyczny model racingowy, co możemy poznać już na pierwszy rzut oka po mocnej konstrukcji, tak ważnej przy kontakcie z kijami narciarskimi, a także po skórzanych wstawkach, będących nie tylko efektownym wykończeniem, ale przede wszystkim pożądanym wzmocnieniem dłoni.

Materiał jest porowato-chropowaty, szczelnie szyty, wyposażony w wystające wzmocnienia: kostek, palców i wierzchu dłoni. Palce zorganizowane rozłącznie pozwalają na maksymalną kontrolę ruchów podczas zjazdów. Środkowa część rękawicy jeszcze lepiej dopasowuje się do dłoni dzięki zastosowaniu marszczonego szwu. Rozwiązanie to minimalizuje ilość pasków i zapięć, wzmaga ergonomię użytkowania, nie zmniejszając funkcjonalności samej rękawicy.

Z zapięciem mamy do czynienia dopiero na wysokości nadgarstka, gdzie znajdują się wygodny rzep oraz ściągacz mankietu. Zastosowany tu został Easy & Quick Cuff System, który pozwala szybko zdjąć i założyć rękawicę, co pozwala oszczędzić czas, ważny zwłaszcza podczas rywalizacji. Rękawice wykończone są naturalną skórą. Wykorzystany materiał jest wysoce odporny na wytarcia i kontakt z ostrymi krawędziami. Dodatkowo wzbogacono go o membranę chroniącą dłoń przed wychłodzeniem i przemoczeniem, jednocześnie przepuszczając parę wodną, co pozwala odprowadzić pot na zewnątrz.

Rękawice Viking Coach to model dla stokowych wyjadaczy, którym żadna trasa, ani żadna rywalizacja nie są w stanie napędzić stracha. To wysokiej klasy odzież, przygotowana do trudnych warunków racingowych. Jest w stanie sprostać wysokim wymaganiom.

Ten produkt nie był jeszcze oceniany. Produkty w CentrumRowerowe.pl oceniają tylko nasi klienci po zakupie i przetestowaniu produktu.