Uchwyt na telefon QUAD LOCK Fit V2

(2)

Wszechstronny Quad Lock Universal Fit V2 wraz z adapterem i elementami mocującymi tworzy idealny zestaw dla każdego kolarza. 

Zobacz więcej...

Ten produkt nie jest już dostępny w naszym sklepie.

Ocena klientów: (2)
Dostępne wersje [1]
id kolor rozmiar/cecha dostępność ilość cena z VAT Porównywarka Przechowalnia
DD118182
Kolor: -
Rozmiar/Cecha:
Dostępność:

Niedostępny

Cena:
Opis szczegółowy Opinie o produkcie [2]
Marka Quadlock

Uniwersalny QuadLock Universal Fit V2 zawiera uchwyt Bike Mount Pro, adapter V2 oraz elementy mocujące. Dzięki temu zestawowi można bez problemu korzystać ze smartfona podczas jazdy rowerem. O wszechstronności Quad Lock Universal Fit V2 świadczy także możliwość zamontowania go za pomocą gumowych uchwytów lub zipów. Rozmiar rurki rowerowej, na której można zainstalować uchwyt mieści się między 25 a 40 mm. Należy pamiętać, że w razie niewłaściwego przyklejenia adaptera bądź nieodpowiedniej powierzchni urządzenia istnieje ryzyko odklejenia się adaptera.


quad lock universal fit uchwyt
Recenzje produktu
Ocena klientów: (2)
  • Dodano: 2017-07-21

    Przez: jpogoda

    świetne rozwiązanie z wieloma plusami, ale też nie bez pewnych minusów: + uniwersalność systemu + sztywność i pewność uchwytu po zamocowaniu na mostku + prostota zamocowania i zdjęcia telefonu jedną ręką - trochę za drogie jak na parę zwykłych kawałków plastiku - sztywność mocowania zapewniona tylko na mostku lub grubej części kierownicy (tak jest wyprofilowane a brak w zestawie redukcji na 22 mm, brak też takiej opcji producenta więc trzeba kombinować lub kupić drugi model, czyli Out Front Mount) - mały wybór dedykowanych etui (tylko kilka modeli iPhone\'a i Samsunga serii S)

  • Dodano: 2017-08-05

    Przez: mariusz.l

    Świetny, doskonale spasowany, nic nie lata, nic nie trzeszczy. Polecam dokupić przyzwoite etui a nie najtańsze dziadostwo. Minusem jest to, że nie zmieścił mi się na mostku kierownicy.

4.7 /5
95% klientów poleca ten sklep
19 511 opinii od 2009 roku