Specyfikacja i opis

Informacje

Informacje handlowe

  • Kod produktu DD143574
  • Kod EAN 8596253122009
  • Waga produktu 390 g

Uprząż na kierownicę Bar Harness Nylon zaprojektowano do współpracy z wodoszczelnymi workami Acepack Bar Drybag w wersji 8- lub 16-litrowej, ale można ją z powodzeniem stosować także w połączeniu z innymi torbami rowerowymi o zbliżonej objętości.

Mocowanie worka na uprzęży przebiega przy pomocy pasów z zapięciem na klamry oraz dobrej jakości rzepów. Jest to rozwiązanie niezwykle proste, ale zarazem bardzo wygodne w regulacji i skuteczne.

Uprząż Bar Harness wykonano z odpornego na rozciąganie nylonu oraz polietylenu o dużej gęstości, a następnie wzmocniono przy wykorzystaniu duraluminium. Sprawia to, że mocowanie jest wytrzymałe, stabilne i posłuży przez wiele sezonów.

Dużą zaletą posiadania uprzęży jest możliwość łatwego wyjmowania torby bez konieczności demontażu całego zestawu. W trosce o lakier roweru zastosowano dwie podkładki dystansujące.

Opinie

Uprząż ACEPAC Bar Harness Nylon - opinie

  • Dariusz
    4,0

    Opinia potwierdzona zakupem

    Bardzo udany produkt w rozsądnej cenie. Łatwy montaż, solidne materiały, wygodne klamry, dobrze dystansuje się od kierownicy, szeroka regulacja paskami (podczepiłem bez problemu wodoodporny worek rolowany o poj. 20 litrów). Mały minus za montaż środkowego paska mocującego bagaż (zbyt łatwo samoczynnie może się zdemontować) i trochę trudno stabilnie zainstalować mniejsze worki do tej uprzęży.