Tło

Odwiedź nasz sklep w Warszawie. Dowiedz się więcej

Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Błotniki rowerowe FOX

Błotnik FOX to doskonały wybór dla miłośników ekstremalnych form MTB. Świetnie sprawdzi się podczas jazdy w wymagającym terenie i przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Zabezpieczy amortyzator przy przejazdach po błotnistych szlakach, co zapobiegnie jego zanieczyszczeniu i zapewni właściwą pracę. Na CentrumRowerowe.pl dostępne są modele w różnych kolorach, dzięki czemu każdy znajdzie coś odpowiedniego.

Wyczyść filtry
  • Marka: FOX
Marka FOX
Polecane marki
Pozostałe marki
brak wyników
Od
do

POLECAMY

4,9

19 opinii

39 ,99 zł 39,99
Dostawa GRATIS

POLECAMY

4,9

19 opinii

39 ,99 zł 39,99
Dostawa GRATIS

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej

POLECAMY

4,9

19 opinii

39 ,99 zł 39,99
Dostawa GRATIS
4,9

19 opinii

44 ,99 zł 44,99
Dostawa GRATIS
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Jeżeli jesteś miłośnikiem MTB i jazda w terenie niezależnie od pogody jest Twoim żywiołem, to błotniki FOX będą dla Ciebie doskonałym wyborem. Poruszanie się po wymagających szlakach w trakcie opadów deszczu szybko sprawia, że błoto chlapiące spod kół osadza się na goleniach amortyzatora, co obniża skuteczność jego pracy, a w niektórych przypadkach może prowadzić do usterek. Błotnik rowerowy FOX Mudguard zapewni dobrą ochronę widelca, umożliwiając sprawne funkcjonowanie komponentu.

Błotnik FOX – łatwy montaż i ciekawy design

Ważną zaletę stanowi łatwość montażu. Aby go przeprowadzić, niepotrzebne są żadne narzędzia, wystarczą popularne „trytytki”, czyli plastikowe opaski zaciskowe. Mocowanie zajmuje dosłownie chwilę, a jednocześnie jest na tyle trwałe, że bez problemu utrzymuje błotnik na miejscu nawet przy dynamicznej jeździe w wyboistym terenie.

Osoby stawiające na estetykę, z pewnością docenią wiele wariantów kolorystycznych. Pozwala to lepiej dopasować konkretny model do roweru, na którym zostanie zamocowany.