Tło

Odwiedź nasz salon we Wrocławiu. Dowiedz się więcej

Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Błotniki rowerowe FOX

Błotnik FOX to doskonały wybór dla miłośników ekstremalnych form MTB. Świetnie sprawdzi się podczas jazdy w wymagającym terenie i przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Zabezpieczy amortyzator przy przejazdach po błotnistych szlakach, co zapobiegnie jego zanieczyszczeniu i zapewni właściwą pracę. Na CentrumRowerowe.pl dostępne są modele w różnych kolorach, dzięki czemu każdy znajdzie coś odpowiedniego.

Wyczyść filtry
  • Marka: FOX
Marka FOX
Polecane marki
Pozostałe marki
brak wyników
Od
Do
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej
5,0

2 opinie

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej
Produkty z dostawą od 72 godzin

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Jeżeli jesteś miłośnikiem MTB i jazda w terenie niezależnie od pogody jest Twoim żywiołem, to błotniki FOX będą dla Ciebie doskonałym wyborem. Poruszanie się po wymagających szlakach w trakcie opadów deszczu szybko sprawia, że błoto chlapiące spod kół osadza się na goleniach amortyzatora, co obniża skuteczność jego pracy, a w niektórych przypadkach może prowadzić do usterek. Błotnik rowerowy FOX Mudguard zapewni dobrą ochronę widelca, umożliwiając sprawne funkcjonowanie komponentu.

Błotnik FOX – łatwy montaż i ciekawy design

Ważną zaletę stanowi łatwość montażu. Aby go przeprowadzić, niepotrzebne są żadne narzędzia, wystarczą popularne „trytytki”, czyli plastikowe opaski zaciskowe. Mocowanie zajmuje dosłownie chwilę, a jednocześnie jest na tyle trwałe, że bez problemu utrzymuje błotnik na miejscu nawet przy dynamicznej jeździe w wyboistym terenie.

Osoby stawiające na estetykę, z pewnością docenią wiele wariantów kolorystycznych. Pozwala to lepiej dopasować konkretny model do roweru, na którym zostanie zamocowany.