Linka przerzutki Basic 1.2x2300mm stal nierdzewna OEM JAGWIRE Powiększ

Linka przerzutki Basic 1.2x2300mm stal nierdzewna OEM JAGWIRE

Standardowa linka przerzutki wykonanana z nierdzewnej stali. Kompatybilna z systemami Shimano i SRAM. Wykonana ze stali galwanizowanej. Wstępne wyciąganie linki zwiększa precyzję zmiany przełożenia. Zobacz więcej...

Koszt dostawy Przesyłka już od 8,99 zł.
(Więcej o kosztach dostaw)

Atrakcyjne raty Kliknij w logo i przejdź
do kalkulatora rat.

Ocena klientów
5 (2)
×
Dostępne wersje [1]
Id Kolor Rozmiar / Cecha Dostępność Ilość cena z VAT PORÓWNYWARKA PRZECHOWALNIA

Firma Jagwire to producent najwyższej jakości pancerzy, linek, klocków hamulcowych oraz innych akcesoriów rowerowych. Liczne kolory proponowanych produktów umożliwiają dopasowania ich kolorystycznie do stylistyki swojego roweru i podkreślić jego indywidualny charakter. Linki i pancerze Jagwire są fabrycznie montowane przez światowej klasy producentów rowerów, takich jak Giant, Specialized, Trek, BMC Cannondale i innych.


Linka przerzutki wykonanana z nierdzewnej stali. Kompatybilna z systemami Shimano i SRAM. Wstępne wyciąganie linki zwiększa precyzję zmiany przełożenia.
Ocena klientów:
5 (2)
5
Dodano:
Przez:

Bardzo dobra linka i tania, polecam.

5
Dodano:
Przez:

Linka jak linka, spełnienia swoje zadanie

Oceń Linka przerzutki Basic 1.2x2300mm stal nierdzewna OEM

* pola obowiązkowe Dbając o zachowanie wysokiego poziomu prezentowanych treści recenzja pojawi się na stronie po potwierdzeniu przez obsługę sklepu internetowego. Ma to na celu zabezpieczenie przed pojawianiem się tekstów zawierających wulgarne określenia, spam, bądź niezwiązanych z produktem.