Pancerz hamulca CGX L3 5mm/1m smarowany czarny JAGWIRE Powiększ

Pancerz hamulca CGX L3 5mm/1m smarowany czarny JAGWIRE

Pancerz linki hamulca wykonany w technologii CGX. Super trwała i odporna na niskie temperatury zewnętrzna warstwa. Wewnętrzna rurka L3 wypełniona na całej długości smarem syntetycznym zdecydowanie poprawia jakość pracy hamulców. Zobacz więcej...

Koszt dostawy Przesyłka już od 8,99 zł.
(Więcej o kosztach dostaw)

Atrakcyjne raty Kliknij w logo i przejdź
do kalkulatora rat.

Ocena klientów
5 (2)
×
Dostępne wersje [1]
Id Kolor Rozmiar / Cecha Dostępność Ilość cena z VAT PORÓWNYWARKA PRZECHOWALNIA

Firma Jagwire to producent najwyższej jakości pancerzy, linek, klocków hamulcowych oraz innych akcesoriów rowerowych. Liczne kolory proponowanych produktów umożliwiają dopasowania ich kolorystycznie do stylistyki swojego roweru i podkreślić jego indywidualny charakter. Linki i pancerze Jagwire są fabrycznie montowane przez światowej klasy producentów rowerów, takich jak Giant, Specialized, Trek, BMC Cannondale i innych.


Pancerz linki hamulca wykonany w technologii CGX. Super trwała i odporna na niskie temperatury zewnętrzna warstwa. Wewnętrzna rurka L3 wypełniona na całej długości smarem syntetycznym zdecydowanie poprawia jakość pracy hamulców.
  • Konstrukcja odporna na naprężenia
  • Wewnętrzna rurka wypełniona na całej długości smarem syntetycznym
Ocena klientów:
5 (2)
5
Dodano:
Przez:

Dobrej jakości pancerz,linka hamulca gładko się przesuwa dzięki dobremu smarowaniu od wewnątrz.Polecam

5
Dodano:
Przez:

Bardzo dobry pancerz, smar wewnątrz, bardzo miękki.

Oceń Pancerz hamulca CGX L3 5mm/1m smarowany czarny

* pola obowiązkowe Dbając o zachowanie wysokiego poziomu prezentowanych treści recenzja pojawi się na stronie po potwierdzeniu przez obsługę sklepu internetowego. Ma to na celu zabezpieczenie przed pojawianiem się tekstów zawierających wulgarne określenia, spam, bądź niezwiązanych z produktem.