Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Pompki rowerowe tubeless

Pompka do tubeless jest przydatnym akcesorium kompatybilnym z oponami bezdętkowymi. Za jej pomocą szybko zostanie uzupełnione ciśnienie do odpowiedniej wartości, a sama czynność pompowania nie zajmie dużo czasu. Najlepiej zapatrzyć się w pompkę rowerową tubeless w formie podłogowej ze zintegrowanym systemem przeznaczonym do ogumienia bezdętkowego. Taki model najefektywniej osadzi oponę na obręczy i napełni ją powietrzem.

brak wyników
Od
Do
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę
Produkty z dostawą od 72 godzin

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

W każdym przydomowym warsztacie, a zwłaszcza rowerzysty uznającego jazdę na oponach bezdętkowych, warto, aby znalazła się pompka tubeless w wersji stacjonarnej. Pomoże ona szybko doładować ogumienie powietrznym strzałem, niczym przenośny kompresor, przez co idealnie ułoży się i uszczelni ono na obręczy.

Pompka do tubeless – najlepszy wybór

Modele ze zintegrowanym systemem przeznaczonym do opon bezdętkowych występują najczęściej w wersji podłogowej. To najskuteczniejsze pompki rowerowe tubeless, które bezsprzecznie ułatwiają życie posiadaczom ogumienia TL.


Marka Lezyne w swojej ofercie posiada dwa tego typu kompatybilne produkty - Digital Pressure Over Drive oraz Pressure Over Drive. Oba cechuje solidna, stalowo-aluminiowa konstrukcja, prosta obsługa i charakterystyczny detal w postaci drewnianej rączki. Szybko osadzają ogumienie bezdętkowe, a o precyzyjną wartość ciśnienia dba wskaźnik, tzw. manometr. Pasują do wentyli auto, samochodowych i wyścigowych. Sprawdzą się także podczas pompowania tradycyjnych opon.