Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Lampka przednia AXA Blueline 30-T Steady Auto - specyfikacja

Informacje

Informacje handlowe

  • Kod produktu DD140867
  • Kod EAN 3379399395170

BLUELINE 30-T Steady Auto to przednia lampka rowerowa, posiadająca szereg zalet, które z pewnością sprawdzą się podczas niejednej wycieczki w nieznane.

Zdecydowanie wśród licznych atutów modelu jest moc 30 luksów. Zawdzięczamy ją mocnej diodzie LED, która zaczyna działać za sprawą pracy dynama, bądź prądnicy (w zależności o typu jednośladu). Holenderski producent podaje, że żywotność diody może wynosić nawet ponad 50 000 godzin. Dodatkowo za pomocą funkcji Steady światło zostanie podtrzymane maksymalnie do czterominutowego postoju. W tym modelu możemy spotkać się także z sensorem zmierzchu. Kiedy zrobi się ciemniej oświetlenie automatycznie zadeklaruje swoją gotowość do pracy.

Warto wspomnieć także, że tuż pod obudową znajdziemy odblask, który przydaje się nie tylko za dnia, ale również po zmroku. BLUELINE 30-T Steady Auto przymocujemy do roweru, a najlepiej jego przedniego widelca z dedykowanym uchwytem.

Ten produkt nie był jeszcze oceniany. Produkty w CentrumRowerowe.pl oceniają tylko nasi klienci po zakupie i przetestowaniu produktu.