Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Ochraniacze na buty ALE CYCLING Neoprene - specyfikacja

Informacje

Informacje handlowe

  • Kod produktu DD165961
  • Kod EAN 8055528172335

Jazda na rowerze w deszczowe i wietrzne dni wiąże się z wieloma wyzwaniami. Trzeba nie tylko zachować większą ostrożność, aby nie wpaść w poślizg, ale również zabezpieczyć odpowiednio swoje ciało przed niekorzystnymi warunkami. Szczególnie narażone na wychłodzenie są stopy, które ze względu na systemy wentylacyjne w butach rowerowych łatwo przemakają. Ochraniacze Ale Cycling Neoprene pozwolą temu zapobiec!

Model powstał z wodoodpornego neoprenu. W połączeniu ze zgrzewanymi szwami gwarantuje to doskonałą ochronę przed wilgocią i zapobiega przemakaniu obuwia. Także ulokowany w tylnej części zamek został odpowiednio zabezpieczony przed wodą. 

W dolnej części zlokalizowane jest regulowane zapięcie na rzep. Dzięki niemu ochraniacz pewnie utrzymuje się na miejscu i nie przesuwa w trakcie jazdy. Dodatkowe wzmocnienia w okolicach pięty i palców zapobiegają uszkodzeniom i wydłużają żywotność produktu.

Ochraniacze od ALE Cycling mają również elementy odblaskowe, dzięki którym znacznie poprawia się widoczność rowerzysty na drodze.

Ten produkt nie był jeszcze oceniany. Produkty w CentrumRowerowe.pl oceniają tylko nasi klienci po zakupie i przetestowaniu produktu.