Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Buzery i zbroje FOX

Zwolennicy ekstremalnych form MTB muszą zadbać o właściwy ubiór, gwarantujący im należytą ochronę. Jazda krętymi, górskimi ścieżkami, której towarzyszą ostre kamienie i wystające korzenie drzew niesie za sobą spore ryzyko upadków i uderzeń. Buzer FOX to doskonały sposób na zabezpieczenie klatki piersiowej i pleców przed urazami. W niektórych modelach występują również wyprofilowane nakładki na ramiona.

Od
do

POLECAMY

5,0

1 opinia

799 ,99 zł 799,99
Dostawa GRATIS
299 ,99 zł 299,99
Dostawa GRATIS
699 ,99 zł 699,99
Dostawa GRATIS
5,0

2 opinie

699 ,99 zł 699,99
Dostawa GRATIS
699 ,99 zł 699,99
Dostawa GRATIS
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej
1 199  zł 1199,00
Dostawa GRATIS

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej

Zbroję FOX powinien zakładać każdy, kto preferuje ekstremalne zjazdy i podjazdy w górskim otoczeniu. O upadek czy uderzenia nietrudno, dlatego techniczne umiejętności to jeden, a ochrona ciała to drugi kluczowy aspekt, jaki należy wziąć pod uwagę w takich warunkach.

Buzer, a może zbroja rowerowa? FOX zadba o Twoje bezpieczeństwo!

FOX jako naczelna marka specjalizująca się w tworzeniu odzieży i akcesoriów dla zwolenników sportów ekstremalnych, wie, jak ważny jest odpowiedni strój. Podstawę powinien stanowić idealnie dopasowany pancerz, zakładany pod lub na ubranie, w tym ochraniacz klatki piersiowej. FOX w swoim asortymencie posiada niejeden taki model. Mniej zabudowany będzie buzer nakładany na korpus, dający ochronę tej części ciała z przodu i z tyłu. Nieco bardziej zaawansowaną konstrukcję ma zbroja, która oprócz klatki i pleców osłania również ramiona, przedramiona i barki. Niezależnie od wyboru oba warianty są wykonane z mocnego tworzywa sztucznego, mogącego znieść naprawdę duże obciążenia. Doskonale przylegają do ciała, ale jednocześnie nie krępują ruchów rowerzysty. Wyposażone są w system sprzączek dla lepszego dopasowania. Dla poprawy wentylacji, a także komfortu użytkownika w strategicznych miejscach konstrukcji znajdują się otwory wentylacyjne. O wysokiej jakości wykonania pancerza i spełnianiu najbardziej rygorystycznych norm świadczą stosowne certyfikaty.

Pancerz FOX i jego zalety

Ochrona przed mocnymi uderzeniami – to niepodważalna i największa wartość, sprawiająca, że zbroja na rower FOX lub buzer stają się obowiązkowym wyposażeniem miłośników prędkości, adrenaliny i górskiego terenu. Dzięki ich obecności każdy preferujący downhill czy enduro może poczuć się pewniej na krętym szlaku pełnym kamieni i wystających konarów drzew. W trakcie upadku buzer na rower FOX lub zbroja doskonale absorbują uderzenia, zapobiegając kontuzjom.