Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Osłona przeciwpotowa BLACKBURN Sweat Net

Osłona przeciwpotowa BLACKBURN Sweat Net

79 ,99 zł
Ten produkt nie jest już dostępny w naszym sklepie.

Osłona przeciwpotowa BLACKBURN Sweat Net - specyfikacja

Informacje

Informacje handlowe

 • Kod produktu DD134927
 • Kod EAN 748071003703

Kiedy temperatura za oknem staje się wyjątkowo niesprzyjająca, aktywni rowerzyści często decydują się kontynuować trening w domu. Pomagają w tym urządzenia takie jak trenażery czy rolki, które pozwalają korzystać z roweru w ramach własnych czterech ścian. Jednak intensywna jazda w domu wiąże się ze wzmożonym wysiłkiem fizycznym, a co za tym idzie, generowaniem dużej ilości potu.

Osłona BLACKBURN SEAT NET skutecznie zbiera pot, zapobiegając jego opadaniu na podłogę czy stalowe części roweru, chroniąc przed ich korodowaniem. Pomaga utrzymywać porządek w trakcie intensywnego treningu, a dodatkowo jest przyjemna w dotyku. Siateczka przeciwpotowa BLACKBURN ma kształt dopasowany do większości rowerów górskich oraz szosowych. Wygodne do założenia zapięcia z rzepami pozwalają dobrze ustabilizować osłonkę na różnym kształcie kierownicy. Dzięki szerokiej, rozłożystej budowie osłona pokrywa duży obszar, umożliwiając wygodne usadowienie się w rowerze.

Nie rezygnuj z ćwiczeń w domu w obawie przed zabrudzeniem podłogi albo mebli. Osłona przeciwpotowa na rower BLACKBURN SWEAT NET stanowi doskonałe uzupełnienie trenażera czy rolek.

Osłona przeciwpotowa BLACKBURN Sweat Net - opinie

 • Rafał
  5,0

  Opinia potwierdzona zakupem

  Spełnia swoje zadanie.

 • Albert
  5,0

  Opinia potwierdzona zakupem

  Fajna sprawa i nie droga.