Pedały SPEEDPLAY Zero Chrome Moly Walkable

Brak opinii

(0)

Speedplay Zero Chrome Moly Walkable to zaawansowane pod względem technicznym pedały. Odznaczają się wrzecionem wykonanym z chromu, pływakiem pozwalającym uzyskać swobodę ruchową, a także gumowymi osłonami umożliwiającymi chodzenie.

Zobacz więcej...

Ten produkt nie jest już dostępny w naszym sklepie.

Ocena klientów:

Brak opinii

(0)
Dostępne wersje [1]
id kolor rozmiar/cecha dostępność ilość cena z VAT Porównywarka Przechowalnia
DD124879
Kolor:
czarny
Rozmiar/Cecha:
Dostępność:

Niedostępny

Cena:
Opis szczegółowy Opinie o produkcie [0]
 • Kolor czarny
Marka Speedplay Baner

Zaawansowane technicznie pedały Speedplay Zero Chrome Moly Walkable stanowią wybór pomiędzy pozycją stałą – zerową, a 15 stopniami pływaka z mikroregulacją. Krawędzie blokujące modelu i bloków są stworzone z metalu (a nie tworzywa sztucznego). System Zero używany jest przez zawodowców na całym świecie i w największych wyścigach takich jak: Tour de France, Giro d'Italia, Paryż-Roubaix, Amstel Gold, Paris-Nice.

Zintegrowane i gumowane osłony pozostają na klockach podczas jazdy. Przy chodzeniu pokrowce poprawiają trakcję i zabezpieczają bloki przed eksploatacją. Dodatkowo cienki profil dociskowy umożliwia bardziej naturalny chód i sprawia, że poruszanie się w butach jest znacznie łatwiejsze. Całkowicie opływowy profil klinowy Zero Aero Walkable Cleat z zagłębioną powierzchnią zwiększa aerodynamikę systemu Zero.

Nakładki na bloki są przydatnymi wtyczkami (dołączone do zestawu) do użytku podczas przemieszczania się w brudnych warunkach. Chronią one przed zanieczyszczeniami, dopasowując się do środkowej wnęki. Można je w łatwy sposób zdemontować, aby wygodnie jeździć.

Model Zero pozwala na precyzyjną mikroprzestawność obrotu do wymaganego zakresu dokładności lub ustawienie w ustalonej pozycji w dowolnym miejscu w zakresie 15-stopni. Wszystkie ustawienia na osiach mogą być niezależnie od siebie. W przeciwieństwie do niedokładnego ustawienia tradycyjnych bloków każda z trzech krytycznych korekt osi Zero może zostać ustawiona lub zmieniona bez wpływu na pozycję pozostałych dwóch korekt. Ta funkcja redukuje też niewspółosiowość podczas wymiany bloków.

Model wykorzystuje precyzyjne łożyska maszynowe i igiełkowe. Progi Zero pasują do każdego buta z 3-otworowym lub 4-otworowym mocowaniem. Model można łatwo konserwować: wbudowany port służy do smarowania łożysk. Mechanizm blokujący Zero nie opiera się na napięciu sprężyny, więc wchodzenie i wychodzenie z pedałów jest łatwiejsze, ale niezamierzone odblokowanie jest praktycznie niemożliwe.

Najważniejsze informacje:

 • Wysokość stosu korka 3 otwory: 11,5 mm
 • Wysokość stosu korka 4 otwór: 8,5 mm
 • Wrzeciono: chromowe
 • Łożyska pedałów: maszynowe (2), igiełkowe (1)
 • Pływak: 0 - 15 stopni, nieograniczony swobodny ruch
 • Mikroregulacja przechyłu
 • Montowanie: wszystkie buty 3- i 4-dołkowe; nie wymaga zestawu Fit
 • Konserwacja pedałów: port smarowy ułatwia rutynowe smarowanie
 • Konserwacja bloku: stosować rutynowo smar suchy
 • Masa pedałów (para): 216 g
 • W zestawie: pedały, bloki oraz płytki redukcyjne z systemu SPD-SL na system Speedplay
Recenzje produktu
Ocena klientów:

Brak opinii

(0)

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji.

4.7 /5
95% klientów poleca ten sklep
19 511 opinii od 2009 roku