Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Rowery Sensa

Rowery Sensa łączą w sobie atrakcyjną cenę, wysoką jakość wykonania i świetny osprzęt. W porównaniu z konkurencją, modele holenderskiego producenta są jednymi z tańszych na rynku. Jakość wykonania stoi na najwyższym poziomie. Ramy pomalowane są atrakcyjnymi lakierami, kolorów nie można nie zauważyć. Do poszczególnych rowerów zakładany jest osprzęt Shimano tej samej grupy. Dzięki temu napęd chodzi doskonale – szybko i pewnie. Kolejnym atutem Sensy jest to, że jej rowery są ręcznie składane w Holandii.

Wyczyść filtry
  • Marka: SENSA
Od
do
5,0

1 opinia

4 799  zł 4799,00
-6% 5 099 zł
Dostawa GRATIS
5,0

1 opinia

4 799  zł 4799,00
-9% 5 299 zł
Dostawa GRATIS
5,0

1 opinia

6 399  zł 6399,00
-10% 7 099 zł
Raty 10 x 0% Dostawa GRATIS
5,0

1 opinia

6 599  zł 6599,00
-7% 7 099 zł
Raty 10 x 0% Dostawa GRATIS
7 299  zł 7299,00
-9% 7 999 zł
Raty 10 x 0% Dostawa GRATIS
5,0

1 opinia

9 599  zł 9599,00
-5% 10 099 zł
Raty 10 x 0% Dostawa GRATIS
11 899  zł 11899,00
Raty 10 x 0% Dostawa GRATIS
15 099  zł 15099,00
Raty 10 x 0% Dostawa GRATIS

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Choć rowery Sensa są w Polsce stosunkowo mało popularne, warto im się dokładniej przyjrzeć. Dlaczego? Są świetnie wyposażone, mają bardzo atrakcyjny wygląd i znakomite wyposażenie. A cena? Jest bardzo konkurencyjna! Aha, i jeszcze coś. Modele Sensy są składane ręcznie w Holandii

Sensa to holenderska marka, która jest obecna na rynku od niemal 30 lat. Co ciekawe, firma już w 1991 roku zaczęła sprzedaż modelu MTB. Wówczas nosił nazwę „Target”. W Europie ten segment dopiero raczkował, w Stanach Zjednoczonych był już całkiem popularny.

W latach 90. produkcja została przeniesiona do Almelo w Holandii. Większość producentów wykonała ruch odwrotny i przeniosła fabryki na Daleki Wschód. W 2005 roku rozpoczęto produkcję rowerów pod marką Sensa. W tym czasie zaprezentowano też model szosowy na karbonowej ramie. Trzy lata później wprowadzono na rynek Suprę – markę, którą sygnowano koła i komponenty, montowane w rowerach holenderskiej firmy. W 2015 roku Mistrzostwo Holandii zdobył kolarz, ścigający się na rowerze Sensa.

Sensa podbije rynek?

Rowery Sensa są świetnie wykonane, do tego produkuje się je w Holandii. Producent nie oszczędzał na wyposażeniu – we wszystkich modelach (poza tymi sprzedawanymi na specjalne zamówienie) mamy pełne grupy. Zwykle jest tak, że najlepiej widoczne części (np. przerzutka tylna) reprezentują grupę wyższą. W mniej rzucających się w oczy miejscach (np. kaseta) stosuje się części tańsze.

Jeśli do tego dodamy świetny wygląd i nowoczesne rozwiązania, zastanawiamy się, jak te rowery mogą mieć tak konkurencyjne ceny. Ideę działania firmy wyjaśnia Joop Stiggelbout, product manager. – Moim marzeniem jest, by każdy cieszył się jazdą swoją wymarzoną Sensą.

Rowery Sensa to połączenie dwóch pozornie wykluczających się rzeczy – wysokiej jakości i atrakcyjnej ceny. Holenderska firma od niemal 30 lat produkuje swoje wyroby. Są one znane w Europie Zachodniej. Teraz firma oferuje swoje wyroby w Polsce.

Sensa – rowery tej firmy robione są ręcznie w holenderskiej fabryce. To dość nietypowe, większość producentów z Europy i Stanów Zjednoczonych już dawno przeniosła produkcję na Daleki Wschód. Dzięki europejskiej produkcji, rowery Sensa mają świetną jakość.

Sensa – rowery szosowe i górskie dla każdego

W Polsce Sensa jest przede wszystkim znana z modeli szosowych i górskich. Na rodzimym rynku sprzedaje także rowery trekkingowe i ze wspomaganiem elektrycznym. Wszystkie wykonane są z dbałością o szczegóły. Wystarczy popatrzeć na lakier, by się o tym przekonać.

Ale sam wygląd to nie wszystko. W rowerach Sensa montuje się świetny osprzęt. Napęd jest zwykle złożony z części z tej samej grupy. Oznacza to pewne i płynne działania oraz brak kompromisów. Aby mieć pewność, że wszystko będzie chodziło jak w szwajcarskim zegarku, Sensa stworzyła markę Supra. Jej logo widnieje na kołach i komponentach (kierownicy, mostku i sztycy podsiodłowej).

Rowery Sensa – więcej za mniej

Kolejnym atutem, przemawiającym za wyborem holenderskiej marki, jest konkurencyjna cena. Rowery innych producentów złożone na podobnych częściach są przeważnie droższe. Co ważne, niską cenę udało się osiągnąć z zachowaniem najwyższej jakości.