Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Magnesy do liczników rowerowych

Magnes do licznika rowerowego to niewielka część, która odczytuje dane zbierane przez licznik. W ofercie CentrumRowerowe.pl znajdziesz modele dedykowane do przypięcia na oś pedała, jak i na koła ze szprychami okrągłymi oraz płaskimi. Dostępne są rozwiązania uniwersalne oraz tworzone pod konkretne grupy urządzeń, co sprawia, że bez problemu kupisz produkt, którego potrzebujesz. Jednymi z chętniej wybieranych są te sygnowane logiem marki Sigma.

brak wyników
Od
Do

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej
4,9

7 opinii

4,9

7 opinii

Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Idealny magnes rowerowy powinien być wykonany z solidnej jakości materiałów. Kolarze cenią rozwiązania proste w instalacji, które pozwalają na swobodne przekładanie urządzeń. Atutem dla wielu bywa montaż bez dodatkowych narzędzi.

Magnes na szprychy do licznika rowerowego

Jeżeli zależy nam na precyzyjnym pomiarze prędkości z jaką się poruszamy, warto zamontować na kole czujnik prędkości. Uniwersalny magnez do licznika rowerowego pozwoli na instalację zarówno na szprychach okrągłych, jak i płaskich. Decydując się na zakup, zwróć uwagę na rodzaj licznika. Często inne komponenty zalecane są do rozwiązań przewodowych, a inne do bezprzewodowych. 

Magnes do licznika mocowany na osi pedału

Pomiar kadencji należy do jednych z najważniejszych parametrów, które pozwalają na zoptymalizowanie planów treningowych, ponieważ umożliwia kontrolowanie częstotliwości pedałowania. Najpopularniejszym sposobem montażu czujnika jest umieszczenie go na korbie. Niestety, często okazuje się, że jej ramiona zlokalizowane są zbyt blisko tylnych widełek, co uniemożliwia pracę urządzenia. Wówczas warto zdecydować się na zakup magnesu mocowanego na osi pedału. Dzięki niemu pomiar będzie miarodajny.