Smar do łańcucha Bio Bike Oil 125ml MORGAN BLUE Powiększ

Smar do łańcucha Bio Bike Oil 125ml MORGAN BLUE

Syntetyczny smar do napędu. Dzięki specjalnie dobranemu składowi zapewnia obniżone tarcie, zapobiega zużyciu łańcucha i przedłuża jego żywotność. Zobacz więcej...

Koszt dostawy Przesyłka już od 8,99 zł.
(Więcej o kosztach dostaw)

Atrakcyjne raty Kliknij w logo i przejdź
do kalkulatora rat.

Ocena klientów
0 (0)
×
Dostępne wersje [1]
Id Kolor Rozmiar / Cecha Dostępność Ilość cena z VAT PORÓWNYWARKA PRZECHOWALNIA
Syntetyczny smar do napędu. Dzięki specjalnie dobranemu składowi zapewnia obniżone tarcie, zapobiega zużyciu łańcucha i przedłuża jego żywotność.
  • Nadaje się do smarowania napędu, jak również innych elementów ruchomych lub jako smar ogólnego stosowania
  • Wskazane wcześniejsze wyczyszczenie napędu (np. środkiem Chain Cleaner)
  • Pojemność: 125ml

Morgan Blue to prestiżowa belgijska firma słynąca z wysokiej jakości olei, smarów i środków czyszczących do rowerów. Początkowo pod marką Morgan Oils produkowano smary i oleje do samochodów i maszyn rolniczych, jednak w 1994 roku na zlecenie byłego mechanika Lotto Team Nicka Vandecautera wyprodukowano smar do łańcucha rowerowego, a wkrótce całą ich gamę. Dziś Morgan Blue posiada w swojej ofercie nie tylko smary i środki do pielęgnacji rowerów, ale także narzędzia czyszczące, olejki do masażu oraz odzież kompresyjną. Od ponad dwóch dekad na zachodnioeuropejskim rynku niezmiennie słynie z wyrobów o wysokiej jakości.
Ocena klientów:
0 (0)

Oceń Smar do łańcucha Bio Bike Oil 125ml

* pola obowiązkowe Dbając o zachowanie wysokiego poziomu prezentowanych treści recenzja pojawi się na stronie po potwierdzeniu przez obsługę sklepu internetowego. Ma to na celu zabezpieczenie przed pojawianiem się tekstów zawierających wulgarne określenia, spam, bądź niezwiązanych z produktem.