Czapka Airborn czarna KROSS Powiększ

Czapka Airborn czarna KROSS

Czapka zimowa wykonana z materiału Lombardia. Wzorowana na starych belgijskich czapkach kolarskich, ale wykonana z nowoczesnego materiału. Tkanina jest odporna na zraszania wodą i utrzymuje właściwości termiczne nawet jak zostanie zmoczona. Zobacz więcej...

Koszt dostawy Przesyłka już od 8,99 zł.
(Więcej o kosztach dostaw)

Atrakcyjne raty Kliknij w logo i przejdź
do kalkulatora rat.

Ocena klientów
5 (2)
×
Dostępne wersje [1]
Id Kolor Rozmiar / Cecha Dostępność cena z VAT PORÓWNYWARKA PRZECHOWALNIA
354267 czarny
  • S/M
1 dzień
  • W magazynie wysyłkowym 2 szt.
  • U dostawcy brak
59,90
Kross
Kross to największa marka rowerowa w Polsce i jedna z największych w Europie. Firma zajmuje się produkcją rowerów każdej klasy w szerokim przedziale cenowym,od rowerów przeznaczonych dla amatorów poprzez nowoczesne rowerwy wyczynowe. W kolekcji firmy Krossa sporo miejsca zajmują również rowery turystyczne,miejskie i dziecięce. Dostępny jest także szereg akcesoriów, jak liczniki, oświetlenie, narzedzia oraz kolekcja odzieży rowerowej.
Czapka zimowa wykonana z materiału Lombardia. Wzorowana na starych belgijskich czapkach kolarskich, ale wykonana z nowoczesnego materiału. Tkanina jest odporna na zraszania wodą i utrzymuje właściwości termiczne nawet jak zostanie zmoczona..CECHY:
  • Materiał: lombardia
  • Daszek dodatkowo chroni oczy przed opadem
  • Element odblaskowy na daszku


TABELA ROZMIARÓW:

Jak mierzyć?
Ocena klientów:
5 (2)
5
Dodano:
Przez:

Czapka zapewnia komfort cieplny, ale ostry szew na łączeniu z daszkiem jest dotkliwie odczuwalny na czole. No i chyba przydałby się jeszcze jeden większy rozmiar (w sklepie dostępne tylko dwa, większy L/XL ciągle jednak odrobinę za mały, być może to także ma wpływ na negatywne odczucia)...

5
Dodano:
Przez:

doskonala na zimniejsze dni. polecam

Oceń Czapka Airborn czarna

* pola obowiązkowe Dbając o zachowanie wysokiego poziomu prezentowanych treści recenzja pojawi się na stronie po potwierdzeniu przez obsługę sklepu internetowego. Ma to na celu zabezpieczenie przed pojawianiem się tekstów zawierających wulgarne określenia, spam, bądź niezwiązanych z produktem.