Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Obręcze rowerowe 26"

Obręcze rowerowe 26 cali odpowiadają za stabilne trzymanie opony, gwarantując pewniejszą jazdę. Występują przede wszystkim w modelach górskich, miejskich i przeznaczonych do dirtu/streetu. Można spotkać je także w e-bikea’ch i wersjach młodzieżowych. W asortymencie CentrumRowerowe.pl znajdziesz wysokiej jakości felgi rowerowe 26″ od znanych producentów. Szeroki wybór pomoże Ci w dopasowaniu modelu spełniającego Twoje oczekiwania. Wejdź i przekonaj się sam!

Polecane marki
Od
Do
Obręcz ALEXRIMS ACE18
4,9

9 opinii

99 ,99 zł
Cena katalogowa: 124,89 zł
U Ciebie już jutro!

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej
Obręcz ALEXRIMS DH19
5,0

9 opinii

109 ,99 zł
Cena katalogowa: 139,90 zł
U Ciebie już jutro!
Obręcz ALEXRIMS DM18
114 ,99 zł
Cena katalogowa: 124,89 zł
U Ciebie już jutro!
Obręcz DT SWISS 533D Obręcz DT SWISS 533D
4,8

57 opinii

139 ,99 zł
Cena katalogowa: 168 zł
U Ciebie już jutro!
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Obręcz 26 cali stosowana jest w wielu typach rowerów. Może znajdować się w modelach MTB, młodzieżowych, miejskich i przeznaczonych do dirtu/streetu. Zakłada się ją również do modeli elektrycznych, które ostatnimi czasy cieszą się ogromną popularnością.

Felga do roweru 26 – charakterystyka

Obręcz 26 cali można podzielić m.in. ze względu na typ budowy. Tańsze warianty mają zazwyczaj profil jednościenny. Z kolei droższe modele wyposażone są w dodatkowe ścianki, które zwiększają sztywność produktu. W efekcie stają się one bardziej odporne na odkształcenia i uszkodzenia, o które w terenie nietrudno. Zatem im więcej komór w profilu mają felgi rowerowe 26, tym większa jest ich trwałość.

Kupujemy felgi do roweru 26

Decydując się na felgi rowerowe 26″ należy mieć na uwadze rodzaj hamulców, z jakimi będą one współpracować. Przy wyborze warto zweryfikować materiał, z którego wykonane zostały obręcze. Obecnie najczęściej do ich wytworzenia stosuje się aluminium. To właśnie z niego powstał model ALEXRIMS DH19. Liczą się także inne parametry: liczba otworów, wysokość obręczy i ich szerokość wewnętrzna. W asortymencie CentrumRowerowe.pl znajdziesz obręcze do roweru 26 od renomowanych producentów, np. ALEXRIMS. Będą to między innymi wersje trzykomorowe z symetrycznym profilem obręczy.