Obręcze rowerowe 27,5"

Obręcze rowerowe 27.5 cala to świetne rozwiązanie dla posiadaczy jednośladów przeznaczonych do jazdy typu downhill, enduro, freed oraz all mountain. Wariant ten łączy w sobie zalety popularnych modeli 26 i 29-calowych. Łatwiejsze pokonywanie nierówności, sztywność oraz szybkość na podjazdach i zjazdach to tylko kilka zalet, jakie mają do zaoferowania obręcze rowerowe 27.5 cala. W asortymencie CentrumRowerowe.pl znajdziesz wysokiej jakości felgi pochodzące od znanych i cenionych marek takich jak: AlexRims, Author, DT Swiss, Stan's No Tubes, czy WTB. Wejdź i sprawdź sam!

Polecane marki
Pozostałe marki
brak wyników
Od
do

Wyprzedaż

-17% 242 zł
199 ,99 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!

Wyprzedaż

-52% 435 zł
209  zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!
5,0

15 opinii

99 ,99 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Obręcze rowerowe 27.5” to najmłodszy standard, jeśli chodzi o rozmiar. Felgi rowerowe 27.5” łączą w sobie zalety wariantów 26 i 29-calowych. Wyróżnia je łatwiejsze pokonywanie nierówności, mniejszy kąt natarcia, sztywność, a także szybkość na podjazdach i zjazdach. Obręcze rowerowe 27.5 cala mają zdecydowanie więcej zalet, są nimi: dynamika, przyczepność oraz możliwość stosowania w cięższych warunkach przy tylko nieznacznie większej wadze aniżeli w wariantach 29-calowych.

Felgi rowerowe 27.5” znajdą swoje zastosowanie w enduro. Poza tą ekstremalną odmianą kolarstwa, producenci stosują je także do modeli przeznaczonych do jazdy typu downhill, freed, czy all mountain. Obręcze rowerowe 27.5”to również świetna propozycja dla bardzo wysokich zawodników i tych, którzy chcieliby doświadczyć zalet 29-calowych obręczy na co dzień, ale są niskiego wzrostu.

Felgi w tym rozmiarze produkowane są przez renomowane marki takie jak: AlexRims, Author, DT Swiss, czy WTB. Trzeba przyznać, że na tle pozostałych wyróżnia się obręcz Stan's No Tubes, która przystosowana jest do pracy w systemie bezdętkowym. Oprócz tego ma ona także niższe o 2-3 mm w stosunku do konkurencji ścianki boczne. W efekcie obręcz tubeless od amerykańskiego producenta odznacza się trwałością, która znacząco wpływa na mniejszą podatność na odkształcenia. W dodatku takie rozwiązanie chroni oponę przed zużyciem przy jeździe ze zbyt małym ciśnieniem.

Różnorodne modele obręczy znajdziesz na CentrumRowerowe.pl. Już teraz sprawdź naszą ofertę!