Rękawiczki do biegania

Uzupełnij swój strój treningowy o ciepłe rękawiczki do biegania! To produkty, które nie tylko dbają o odpowiedni komfort termiczny dłoni, ale zapewniają też skuteczną wentylację. Chronią również przed deszczem, śniegiem i wiatrem. Wszystko dla zwiększenia wygody i komfortu podczas pokonywania wielokilometrowych tras. W ofercie znajdują się rękawiczki do biegania w zimie, które wyposażono w ciepłe wypełnienie, a także cieńsze i lżejsze modele na okres przejściowy. Do wyboru mamy różne kroje i wzory, w tym także rękawiczki do biegania męskie oraz damskie.

4,2

5 opinii

-7% 91 zł
84 ,99 zł
Dostawa GRATIS
2,0

1 opinia

139 ,99 zł
Dostawa GRATIS

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej
Produkty z dostawą od 72 godzin
4,0

2 opinie

159 ,99 zł
Dostawa GRATIS
4,0

2 opinie

159 ,99 zł
Dostawa GRATIS

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej

Rękawiczki do biegania to praktyczny element stroju sportowego, dzięki któremu nie musimy rezygnować z aktywności fizycznej w chłodne pory roku. Chronią dłonie przed zimnem, wiatrem i deszczem, zapewniając odpowiedni komfort nawet na długich trasach. To odzież, z której korzystają zarówno zaawansowani sportowcy, jak i osoby rozpoczynające biegową przygodę.

Rękawiczki biegowe do zadań specjalnych

Jakie funkcje pełnią rękawiczki do biegania? Przede wszystkim zapewniają komfort termiczny w trakcie treningu, przeciwdziałając wychłodzeniu oraz przegrzewaniu się dłoni. Równie ważna jest efektywna wentylacja skóry i odprowadzanie nadmiaru wilgoci z jej powierzchni.

Rękawiczki do biegania na zimę, wiosnę i jesień

Rękawiczki do biegania produkowane są z różnych materiałów. W jesienne i wiosenne miesiące oraz cieplejsze dni zimy idealne będą rękawiczki z ciepłego softshellu, które zapewniają też podstawową ochronę przed lekkim deszczem. W najchłodniejszym okresie roku najlepiej sprawdzą się rękawiczki zimowe do biegania, które są wyposażone w ciepłe wypełnienie. Przed silnym opadem i śniegiem skutecznie ochronią modele z membraną.

Rękawiczki do biegania damskie i męskie

Producenci rękawiczek biegowych oferują swoje modele w wielu różnych krojach i wzorach. Chodzi o to, by było wygodnie, swobodnie i miękko. W ofercie znajdziemy modele uniwersalne, a także rękawiczki do biegania męskie oraz dla pań. Wiele z nich wyposażonych jest także w elementy umożliwiające obsługę smartfonów.