Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Rękawiczki długie VIKING Tromso - specyfikacja

Informacje

Informacje handlowe

  • Kod produktu DD160062
  • Kod EAN 5901115778844

Viking Tromso Multifunctional Softshell to uniwersalne rękawice męskie przeznaczone do użytku w okresie jesienno-zimowym. Sprawdzą się szczególnie u osób aktywnych, które lubią uprawiać sporty na wolnym powietrzu, ale także u użytkowników, którzy szukają po prostu ciepłych rękawiczek na co dzień. 

Produkt powstał z ciepłego, chroniącego przed wiatrem materiału softshellowego. Dobrze zabezpieczy Cię przed zimnymi podmuchami i zapobiegnie wychłodzeniu dłoni. 

Dużym atutem są dodatkowe wzmocnienia zlokalizowane w zgięciach. Dzięki temu rękawiczki są odporne na zużycie i charakteryzują się długim czasem eksploatacji. W okolicach nadgarstka wykorzystano elastyczny ściągacz i zapięcie na rzep, które pewnie utrzymują rękawiczki na rękach.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników producent zastosował elementy odblaskowe, poprawiające widoczność po zapadnięciu ciemności.

Ten produkt nie był jeszcze oceniany. Produkty w CentrumRowerowe.pl oceniają tylko nasi klienci po zakupie i przetestowaniu produktu.