Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

ALPINA BIKE

Marka Alpina jest częścią grupy Kellys i bazuje na jej doświadczeniu. Rowery Alpina odznaczają się przystępną ceną w połączeniu z wysoką jakości wykonania, montażu i wzornictwa. Do produkcji rowerów Alpina użyto ekologicznych farb wodorozcieńczalnych i biodegradowalnych smarów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Alpina dostępną w naszym sklepie.

Wyczyść filtry
  • Marka: ALPINA BIKE
brak wyników
Od
do
1 399  zł 1399,00
-22% 1 799 zł
Dostawa GRATIS

Nowość

3,0

2 opinie

125 ,99 zł 125,99
-15% 149 zł
Dostawa GRATIS

Nowość

3,0

2 opinie

125 ,99 zł 125,99
-15% 149 zł
Dostawa GRATIS

Nowość

3,0

2 opinie

125 ,99 zł 125,99
-15% 149 zł
Dostawa GRATIS

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej

Alpina Bike jest firmą działającą we włoskim regionie Emilia-Romania od 1976 roku. Markę współtworzą entuzjaści kolarstwa. Uważają oni rowery za pojazdy pozwalające na aktywne i przyjemne spędzenie czasu w terenie. Produkowane we Włoszech jednoślady są przemyślane pod względem komfortu i bezpieczeństwa rowerzystów. Dzięki tym wszystkim elementom otrzymywane są wyroby dostosowane do potrzeb użytkowników. Wyróżnia je także wysoka jakość zastosowanych materiałów.

Alpina Bike — jeden rower na tysiąc wypraw

W dorobek marki Alpina Bike wpisują się uniwersalne pod kątem użytkowania modele rowerów. Wyposażone są one tak, by ich użytkownicy mogli pokonywać różne trasy. Nie ważne, czy jednoślady mają nam służyć do przejażdżek, dojazdów do pracy czy dalekich wypadów za miasto. Wysokiej klasy sprzęt stworzony przez włoskiego producenta jest w stanie sprostać różnym wymaganiom. Nie dziwi, więc fakt dużego zainteresowania i chęci wybierania go przez rowerzystów na całym świecie. 

W świecie jednośladów

Firma Alpina Bike jest zaangażowana między innymi w produkcję rowerów miejskich, dziecięcych i terenowych. W ofercie znajdziemy także barwne rowery w stylu vintage. Wyposażenie sprzętu zależy w dużej mierze od tego, kto ma z niego korzystać, a także od miejsca i warunków, w których będzie on używany. Marka produkuje również jednoślady dla dzieci w różnym wieku. Do tego typu pojazdów zaliczyć możemy na przykład rowerki biegowe.