Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

JOE'S NO-FLATS

Joe's No-Flats oferuje jedne z najlepszych na świecie uszczelniaczy do opon. Opinię tą potwierdzają nagrody, którymi wyróżniono produkty. W ofercie firmy jest wiele rodzajów uszczelniaczy, a także zestawy do konwersji na systemy bezdętkowe, smary oparte na najbardziej zaawansowanej technologii, środki czyszczące i odtłuszczacze. Firma korzysta z dziesięcioleci doświadczeń przemysłu chemicznego. Tak silna baza pozwala zespołowi badawczo-rozwojowemu Joe's No-Flats rozwijać produkty o doskonałej jakości. Producent troszczy się także o środowisko naturalne.

Wyczyść filtry
  • Marka: JOE'S NO FLATS
brak wyników
Od
do

POLECAMY

Wyprzedaż

5,0

2 opinie

36 ,99 zł 36,99
-47% 69,99 zł
Dostawa GRATIS

POLECAMY

33 ,99 zł 33,99
-31% 49 zł
Dostawa GRATIS

POLECAMY

5,0

4 opinie

42 ,99 zł 42,99
-39% 69,99 zł
Dostawa GRATIS

POLECAMY

Wyprzedaż

25 ,99 zł 25,99
-26% 34,99 zł
Dostawa GRATIS

POLECAMY

Wyprzedaż

44 ,99 zł 44,99
-34% 67,90 zł
Dostawa GRATIS
112 ,99 zł 112,99
-34% 169,99 zł
Dostawa GRATIS

JOE'S NO FLATS to marka tworzona przez prawdziwych pasjonatów kolarstwa. Doskonale znają oni potrzeby swoich klientów – w końcu podczas swoich podróży napotykają na te same problemy. Z własnego doświadczeniom wiedzą, że przebita opona, nienasmarowany łańcuch czy kłopoty z konserwacją roweru potrafią zszargać nerwy nawet największego miłośnika dwóch kółek. 

Inżynierowie marki wykorzystują swoje bogate zaplecze technologiczne i lata prowadzonych badań do tego, żeby rowerzystom żyło się lepiej. Za cel postawili sobie ulepszanie swoich produktów oraz wprowadzanie na rynek innowacji, aby każdy kolarz mógł po prostu skupić się na jeździe, niczym się nie martwiąc. Przy tym nie zapominają o naturze – z myślą o niej szukają wciąż nowych rozwiązań.

Produkty wysokiej jakości od JOE'S NO FLATS

Co znajdziesz w ofercie JOE'S NO FLATS? Marka szczególnie dumna jest z serii uszczelniaczy do opon. Każdy z dostępnych wariantów został opracowany przy uwzględnieniu konkretnego rodzaju roweru, jak również stylu jazdy. 

To jednak nie wszystkie produkty z portfolio marki. Proponuje ona też m.in. zestawy do konwersji kół na system bezdętkowy, smary oraz akcesoria, takie jak wymienne wentyle czy adaptery. Poza tym JOE'S NO FLATS ma w swoim asortymencie środki do mycia i konserwacji roweru, w których wykorzystywane są przyjazne dla środowiska rozwiązania. Spośród produktów z charakterystycznym logo z pewnością wybiorą coś dla siebie amatorzy rekreacyjnej jazdy, a także zawodowi kolarze, nieuznający kompromisów.