Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

MUCKY NUTZ

Firma Mucky Nutz to prawdziwy ekspert w dziedzinie błotników rowerowych. Firma wywodzi się z Wielkiej Brytanii i nieustannie od 2009 roku opracowuje coraz nowsze, lżejsze i bardziej praktyczne modele chroniące przed zachlapaniem. Błotniki Mucky Nutz konstruowane są tak, aby nie zajmować dużo miejsca, a jednocześnie być niezawodnymi podczas jazdy w deszczu i błocie. To cel i klucz do sukcesu tej firmy.

  • Marka: MUCKY NUTZ
Od
Do
4,5

25 opinii

34 ,99 zł
Cena katalogowa: 49,90 zł
Dostawa GRATIS
5,0

21 opinii

49 ,99 zł
Cena katalogowa: 59,90 zł
Dostawa GRATIS
Tylko stacjonarnie

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Mucky Nutz to marka, która zachęca i ułatwia dbanie o swoje cenne jednoślady. Wszystko za sprawą wysokiej jakości błotników rowerowych, które są projektowane i produkowane w Wielkiej Brytanii od 2009 roku.

Coraz więcej pomysłów od Mucky Nutz

Firma zaczęła od opracowywania błotników w niewielkiej szopie ogrodowej mieszczącej się w Yorkshire. Przez lata zdobyła doświadczenie i jeszcze większą wiedzę w tym zakresie. Aktualnie może pochwalić się dobrze wyposażoną siedzibą w Kornwalii, gdzie tworzone są błotniki ochronne o unikalnym wzornictwie i niezwykłej funkcjonalności. Elementem charakterystycznym jest kompaktowa budowa oraz świetne dopasowanie do sportowego wyglądu jednośladów. Oznacza to, że projektowane elementy w żaden sposób nie oszpecą Twojego roweru. Przeciwnie, mogą nawet skuteczniej podkreślić jego wyjątkowy charakter. Jednocześnie pełną funkcję praktyczną, czyli chronią przed błotem i wodą.

Głównym celem marki Mucky Nutz jest ochrona jednośladów i kolarzy. Wszystko po to, aby w trakcie uprawiania swojej ulubionej dziedziny sportowej, można było odczuwać komfort i bezpieczeństwo. Kolekcje dopasowane są zarówno dla profesjonalnych zespołów, jak i amatorów w dziedzinie jazdy na dwóch kółkach.

Wysoka jakość materiałów to kolejny atut, którym może pochwalić się Mucky Nutz. Błotniki mają niewielką masę, a także solidnie zaprojektowaną konstrukcję. Nad wszystkimi projektami czuwają inżynierowie, którzy analizują przepływ wody i błota w zróżnicowanym terenie. Jednym z najbardziej zaskakujących i nowoczesnych działań, na które pozwoliła sobie firma Mucky Nutz to produkcja błotników przyjaznych środowisku. Co to oznacza? Model MugGuard jest zaprojektowany nie tylko w sposób praktyczny, ale także materiał jego wykonania to tworzywo pochodzące w 100% z recyklingu.

Skuteczność i estetyka od Mucky Nutz

Konstrukcja błotników od Mucky Nutz może Cię zaskoczyć. Jest ona niewielka, kompaktowa, a jednocześnie maksymalnie skuteczna. Zapewnia najlepszą ochronę przed błotem i wodą. Taką powierzchnię zdecydowanie łatwiej też utrzymać w czystości. Modele przeznaczone są np. do ochrony górnej części sztycy tak jak model Butt Fender albo zabezpieczenia amortyzatora o dość uniwersalnej konstrukcji jak np. Face Fender. Błotniki mają często bliski kontakt z kołem, dlatego są tak dyskretne i niezawodne. W dodatku nie będziesz mieć problemu z ich montażem i demontażem. Sprawdź całą ofertę na CentrumRowerowe.pl!