Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Stojaki rowerowe na 2 rowery

Stojak na dwa rowery to świetny wybór dla użytkowników, którzy chcą ustabilizować dwie ramy jednocześnie i zależy im na optymalnym zarządzaniu przestrzenią. Tego typu produkty dobrze sprawdzą się przy przechowywaniu rowerów, a jednocześnie doraźnie mogą służyć podczas regulacji czy czyszczenia napędu. Wysoka jakość zastosowanych rozwiązań sprawia, że stojaki na dwa rowery, np. Topeak i Thule, cechują się dobrą stabilnością i dużą wytrzymałością.

Stojak na rower TOPEAK TwoUp TuneUp
899 ,99 zł
-18% Najniższa cena: 1 099 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie w poniedziałek!

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej
Stojak na rower TOPEAK Dual-Touch
829 ,99 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie w poniedziałek!
Stojak na rower THULE Bike Stacker 5781
1 099  zł
Cena katalogowa: 1 229 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie w poniedziałek!

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Stojak na dwa rowery to funkcjonalne akcesorium, które sprawdzi się podczas przechowywania i serwisu pojazdów. Modele tego typu produkowane są z wytrzymałych elementów, które dobrze znoszą pracę pod dużymi obciążeniami, jednocześnie niewiele ważą, więc ich przenoszenie nie powinno stanowić większego problemu.

Budowa stojaków na dwa rowery

Ze względu na charakterystykę produktu, stojaki na dwa rowery zwykle stanowią konstrukcje wysokie. W zależności od konkretnego modelu mamy do czynienia z modelami składającymi się z podstawy i jednej bądź dwóch podpór. Pierwsze z rozwiązań znajdziemy np. w Topeak Dual-Touch, drugie w Thule Bike Stacker 5781. Każdy znajdzie więc rozwiązanie dopasowane do swojego gustu i indywidualnych potrzeb.

Nośność stojaków na dwa rowery

Wybierając stojak na dwa rowery, zawsze należy zwrócić szczególną uwagę na nośność. Niektórzy producenci podają maksymalne obciążenie dla całego produktu, inni dodatkowo wskazują obciążenie dla każdego z wieszaków. W przypadku Topeak Two Up TuneUp mamy do dyspozycji aż 4 mocowania na rowery. Możemy na każdym zawiesić pojazd o masie do 18 kg. Konstrukcja zachowa stabilność, gdy obciążymy ją aż do 72 kg.