Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Stojaki rowerowe na tylne koło

Dobrej jakości stojak do roweru na tylne koło znacznie upraszcza prace serwisowe. Gdy pojazd jest odpowiednio podtrzymywany, możemy szybko i wygodnie wykonać podstawowe czynności serwisowe. Zdecydowanie łatwiejsze będzie także dokładne mycie. Kompaktowe wymiary to dodatkowy atut tego typu produktów. Stojak pod tylne koło roweru ma w swojej ofercie wiele popularnych marek, w tym Gist, Peruzzo czy Topeak.

Stojak na rower WOOM Dock
5,0

1 opinia

89 ,99 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie w piątek!

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej
Stojak na rower PERUZZO Lybra
4,7

28 opinii

129 ,99 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie w piątek!
Stojak na rower GIST Stabilus
5,0

17 opinii

199 ,99 zł
Cena katalogowa: 220 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie w piątek!
Stojak na rower TOPEAK LineUp
4,4

6 opinii

389 ,99 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie w piątek!
Stojak na rower TOPEAK LineUp Stand MAX
429 ,99 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie w piątek!
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Rowerzyści, którzy często jeżdżą, zwykle samodzielnie zajmują się podstawowymi czynnościami serwisowymi. Wiele nieskomplikowanych czynności, takich jak regulacja przerzutek czy smarowanie napędu można zrobić w przydomowym warsztacie. Zdecydowanie ułatwia to stojak rowerowy na tylne koło. Podstawowe modele są przystępne cenowo, a jednocześnie pozwalają na stabilne utrzymanie pojazdu.

Stojak na tylne koło roweru – solidne materiały

Stojak rowerowy pod tylne koło to element wyposażenia domowego warsztatu, który kupujemy z myślą o tym, aby używać go przez długi czas. Nie jest to więc inwestycja na jeden sezon. Z tego powodu zależy nam na najwyższej jakości zastosowanych rozwiązań. Modele, jakie znajdziesz na CentrumRowerowe.pl wykonane są z solidnych materiałów, dzięki czemu nie zużyją się szybko. Dobrym przykładem jest aluminiowy Topeak LineUp czy sprawdzający się nawet do e-bików Peruzzo Lybra.

Małe rozmiary stojaków do roweru na tylne koło

Niektóre z dostępnych stojaków rowerowych na tylne koło są składane, dzięki czemu zajmują naprawdę mało miejsca, kiedy ich nie potrzebujemy. Będą świetnym wyborem dla osób, które nie dysponują dużą ilością przestrzeni i pracują np. w wąskiej piwnicy czy pokoju. Woom Dock to jedna z tego typu kompaktowych propozycji, dedykowana do rowerów dziecięcych i młodzieżowych.

Minimalistyczny design stojaków pod tylne koło roweru

Zdecydowanym atutem tego typu produktów jest prosty design. Najczęściej elementy są koloru czarnego, dzięki czemu nie widać na ich powierzchni smaru ani innych zabrudzeń. Będą dobrze prezentować się przez lata.