Tło

Odwiedź nasz salon we Wrocławiu. Dowiedz się więcej

Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Pokrowce na 2 rowery

Pokrowce na 2 rowery to wybór osób, które mierzą się z koniecznością przechowywania więcej niż jednego pojazdu. Modele tego typu szyte są z wytrzymałych materiałów, dzięki czemu świetnie służą przez długi czas. Ich głównym zadaniem jest zabezpieczenie przed kurzem i brudem. Wiele produktów wykazuje właściwości wodoodporne, dzięki czemu chroni osprzęt przed bezpośrednim działaniem czynników zewnętrznych, co pozwala na przedłużenie jego żywotności.

Wyczyść filtry
  • Liczba rowerów: 2
brak wyników
Od
Do
Pokrowiec rowerowy do transportu DS Covers Star
279 ,99 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej
Pokrowiec rowerowy do transportu DS Covers Eagle II
419 ,99 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!
Osłona na klapę pickup EVOC TailGate Pad Duo
479 ,99 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Właściciele wielu rowerów często szukają wygodnych sposobów na zabezpieczenie razem kilku pojazdów. Wybierają nie tylko długie blokady w postaci linek czy łańcuchów, ale także np. pokrowce na 2 rowery. To świetny wybór w przypadku, gdy przechowujemy je w tym samym miejscu. Pozwala ograniczyć liczbę posiadanych akcesoriów do minimum, a przy okazji zwykle rozwiązanie to jest bardziej przyjazne dla portfela.

Pokrowiec na 2 rowery – wygodna plandeka

Jednym z najpopularniejszych rodzajów pokrowców na 2 rowery jest duża plandeka. Zakłada się ją na pojazdy od góry, dzięki czemu dobrze zabezpiecza przed działaniem czynników zewnętrznych – kurzem, brudem, deszczem czy promieniowaniem UV. Sprawdza się doskonale podczas garażowania roweru po zakończonym sezonie.

Transport w pokrowcu na 2 rowery

Osoby, które często podróżują z rowerami, często szukają pokrowców odpowiednich do transportu pojazdów. Jeżeli korzystają z bagażnika samochodowego na hak, dobrym wyborem będzie wybór plandeki, która zakończona jest wygodnym ściągaczem lub zamkiem błyskawicznym. Ograniczy to ryzyko przedostawania się zabrudzeń.

Design pokrowców na 2 rowery

Zdecydowana większość modeli pokrowców na 2 rowery dostępnych na rynku cechuje się minimalistycznym wzornictwem. Producenci stawiają przede wszystkim na jednolite projekty w kolorze czarnym lub szarym, na których nie widać zabrudzeń. Często urozmaiceniem całości jest logo z odblaskowym wykończeniem.