Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Zapięcia rowerowe z alarmem

Zapięcie rowerowe z alarmem to blokada wyposażona w dodatkowe ostrzeżenie dźwiękowe — montowane zewnętrzne lub wbudowane do środka. Jego obecność zwiększa poziom ochrony. Odstrasza potencjalnych złodziei za pomocą głośnej syreny. Zakładanie go trwa zaledwie chwilę. Sprawdź produkty najlepszych marek typu Abus czy Crops dostępne na CentrumRowerowe.pl i już teraz wzmocnij ochronę swojego roweru.

Wyczyść filtry
  • Dodatkowe funkcje: alarm
Polecane marki
Pozostałe marki
brak wyników
Od
Do

WYPRZEDAŻ

Zapięcie CROPS K4 CABRIO + LION ALARM
399 ,99 zł
-11% Najniższa cena: 449,99 zł
U Ciebie w czwartek!
Zapięcie U-lock ABUS SmartX 770A
4,6

5 opinii

799 ,99 zł
Cena katalogowa: 940 zł
U Ciebie w czwartek!

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej
Zapięcie U-lock ABUS SmartX 770A
4,6

5 opinii

899 ,99 zł
Cena katalogowa: 940 zł
U Ciebie w czwartek!
Zapięcie CROPS K4 BIRO
199 ,99 zł
Cena katalogowa: 259,99 zł
U Ciebie w czwartek!
Skrzynka alarmowa ABUS Alarmbox 2.0
249 ,99 zł
Cena katalogowa: 285 zł
U Ciebie w czwartek!

Nowość

Lokalizator GPS KNOG Scout
4,0

2 opinie

259 ,99 zł
U Ciebie w czwartek!
Dostępny również stacjonarnie Znajdziesz w naszych salonach: Warszawa (CH Okęcie Park), Aleja Krakowska 61, 02-183 Warszawa Wrocław (CH Aleja Bielany II), ul. Czekoladowa 20, 55-040 Bielany Wrocławskie
Skrzynka alarmowa ABUS Alarmbox
5,0

1 opinia

269 ,99 zł
U Ciebie w czwartek!

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Wszystkie kłódki z alarmem do roweru mogą uratować pojazd przed kradzieżą. Należy jednak mieć na względzie, że produkty z tej kategorii różnią się między sobą. Warto poznać ich możliwości, zanim zdecydujemy się na jeden konkretny model.

Blokady rowerowe z alarmem, który odstraszy każdego

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów zapięć. Jednak nie wszystkie blokady rowerowe z alarmem są równie skuteczne. Modele, które go posiadają, różnią się mimo wszystko wyglądem i właściwościami.

Podstawowym sposobem ochrony roweru w czasie nieobecności właściciela, jest linka zabezpieczająca, jak Crops K4 Biro. Owija się nią obwód ramy i przypina do stabilnego elementu typu słup czy stojak. Cechą wyróżniającą wybrane z nich jest głośny sygnał dźwiękowy, uruchamiany w chwili, gdy ktoś nieuprawniony manipuluje zapięciem. W części modeli można nawet modyfikować natężenie sygnału akustycznego, np. w Crops K4 Cabrio+Lion Alarm. Niektóre produkty tej marki wydają dźwięki o stopniu hałasu porównywalnym do koncertu rockowego, co jest granicą bólu dla ludzkiego ucha. Tego typu rozwiązanie powinno skutecznie odstraszyć złodzieja i przyciągnąć uwagę przechodniów w okolicy.

Mocniejsze zapięcia rowerowe z alarmem i wibracjami

Wyższy stopień ochrony zapewniają łańcuchy zbudowane z mocnych ogniw czy wzmacnianie obręcze nazywane zapięciem składanym. Najwyższą klasą ochrony odznaczają się zaś u-locki, czyli stalowe obejmy w kształcie litery „U” np. U-lock Abus SmartX 770A. Wszystkie umożliwiają przypięcie roweru i zamknięcie blokady za pomocą szyfru, kluczyka czy systemu smart. Niektóre z zabezpieczeń rowerowych są wzbogacone o alarm, który jest czuły na wibracje. Jeden z autorskich patentów wśród blokad roweru z alarmem — system 3D Position Detection marki Abus — pozwala na zidentyfikowanie nawet najdelikatniejszych drgań. Gdy urządzenie wykryje ruch roweru, włącza głośną syrenę ostrzegawczą.