Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Bukłak OSPREY Hydraulics LT - specyfikacja

Informacje

  • Marka OSPREY
  • Kolor biały-czerwony
  • Pojemność bukłaka 1,5 litra
  • Typ produktu bukłak

Informacje handlowe

  • Kod produktu DD174963
  • Kod EAN 845136036529

Bukłak Osprey Hydraulics LT to produkt dedykowany dla tych rowerzystów, którym zależy przede wszystkim na niewielkiej wadze i nieskomplikowanym sposobie obsługi. Dobrze zaprojektowana konstrukcja gwarantuje wygodę użytkowania.

Model został wykonany z termoplastycznego poliuretanu o niewielkiej wadze. To tworzywo sztuczne pozbawione szkodliwego BPA, doskonale sprawdzające się podczas magazynowania zarówno zimnych, jak i gorących napoi.

Konstrukcja systemu hydratacyjnego została opracowana, aby zapewnić najwyższy komfort użytkowania. Dużym atutem jest łatwość użycia. Za pomocą systemu QuicConect można w szybki sposób odpiąć. Solidna listwa zamykająca oraz budowa wlewu pozwalają na łatwe czyszczenie i nalewanie płynów. Dzięki temu mamy pewność, że zawsze będzie w bardzo dobrym stanie.

Hydraulics LT wyróżnia się niskoprofiloanym kształtem przegory. Tego rodzaju rozwiązanie uniemożliwia wylanie się płynów podczas intensywnej aktywności użytkownika. Ustnik wzbogacono o magnes, dzięki czemu w czasie, gdy nie jest użytkowany, będzie idealnie przylegał do uchwytu w plecakach Osprey. Element ma także system włącz/wyłącz, co uniemożliwia niekontrolowane wycieki napoju.

Ten produkt nie był jeszcze oceniany. Produkty w CentrumRowerowe.pl oceniają tylko nasi klienci po zakupie i przetestowaniu produktu.